تکذیب شایعه بمب گذاری در بازار تبریز
تکذیب شایعه بمب گذاری در بازار تبریز

عصر تبریز: خبری در شبکه های مجازی به همراه تصاویری از تجمع مردم مبنی بر کشف بمب ساعتی در بازار تبریز که با اقدام سریع نیروهای انتظامی بدون بروز خسارت خنثی شد! منتشر شد که به سرعت در فضای مجازی پخش شد. یک منبع آگاه در نیروی انتظامی در گفتگو با عصر تبریز در این […]

عصر تبریز: خبری در شبکه های مجازی به همراه تصاویری از تجمع مردم مبنی بر کشف بمب ساعتی در بازار تبریز که با اقدام سریع نیروهای انتظامی بدون بروز خسارت خنثی شد! منتشر شد که به سرعت در فضای مجازی پخش شد.

یک منبع آگاه در نیروی انتظامی در گفتگو با عصر تبریز در این خصوص گفت: بازاریان پاساژ امیر کبیر با مشاهده یک بسته مشکوک، نیروی انتظامی را در جریان امر قرار می دهند، پس از حضور اکیپ نیروی انتظامی و بررسی صحنه، به دلیل وزن زیاد بسته مشکوک به مکان امنی منتقل می شود که پس از باز کردن بسته فوق مقداری سرب در داخل بسته مشاهده می شود، با ادامه بررسی ها مشخص می شود سرب جاسازی شده در بسته فوق متعلق به یکی از زرگری های پاساژ می باشد که به دلیل بسته بودن مغازه منجربه ایجاد شایعه در بازار می شود.

سعید برزگر معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تبریز نیز در گفتگو با عصر تبریز ضمن تکذیب خبر بمبگذاری در بازار امیر تبریز گفت:مردم با مشاهده یک بسته مشکوک پلیس را در جریان امر قرار می دهند، که پس از حضور نیروی انتظامی و بررسی بسته مشکوک، مشخص شد داخل این بسته یک گوشی موبایل که چراغ آن در حالت چشمک زن بود، قرار دارد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تبریز در پایان گفت: این موضوع پس از بررسی بیشتر، از طریق مراجع رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.