اعتراض هواداران تراکتور سازی به گزارشگر بازی تراکتور سازی و راه آهن
اعتراض هواداران تراکتور سازی به گزارشگر بازی تراکتور سازی و راه آهن

عصر تبریز/آذرقلم: در حالی که انتظار می رفت بازی حساس تراکتورسازی و راه آهن توسط مجتبی ساعی گزارشگر مسلط صدا و سیمای آذربایجان شرقی گزارش شود اما در نهایت گزارش این بازی به میلاد وطن پرست سپرده شد که باغث اعتراض بسیاری از هواداران و بینندگان تلویزیون در شبکه های اجتماعی و خبری شد. به […]

عصر تبریز/آذرقلم: در حالی که انتظار می رفت بازی حساس تراکتورسازی و راه آهن توسط مجتبی ساعی گزارشگر مسلط صدا و سیمای آذربایجان شرقی گزارش شود اما در نهایت گزارش این بازی به میلاد وطن پرست سپرده شد که باغث اعتراض بسیاری از هواداران و بینندگان تلویزیون در شبکه های اجتماعی و خبری شد.

به گزارش آذرقلم، میلاد وطن پرست تا دقایقی از بازی نام بازیکن خارجی تراکتور را « رامسی» خطاب می کرد که در نهایت در ادامه بازی آن را اصلاح کرد و « رمزی » گفت!

هر چند وطن پرست مجری توانمندی به شمار می آید اما به نظر می رسد در گزارش های زنده فوتبال ، آن احساس و شور و هیجان را نمی تواند به هواداران و بینندگان منتقل کند. از این رو در بسیاری از شبکه های اجتماعی از انتخاب وطن پرست به عنوان گزارشگر این بازی انتقاد کرده و مجتبی ساعی را برای این کار مناسب دانستند.