پزشکیان: شکاف درآمد مانع «زیرمیزی بگیری»
پزشکیان: شکاف درآمد مانع «زیرمیزی بگیری»

عصر تبریز: عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: وقتی یک پزشک ماهی ۱۰۰ میلیون و دیگری ماهیانه یک میلیون درآمد دارد، نمی‌‌توان با زیرمیزی بگیران مقابله کرد. به گزارش فارس: مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین اقدامات کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در زمینه مقابله با زیرمیزی گرفتن پزشکان، گفت:‌ تا […]

عصر تبریز: عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: وقتی یک پزشک ماهی ۱۰۰ میلیون و دیگری ماهیانه یک میلیون درآمد دارد، نمی‌‌توان با زیرمیزی بگیران مقابله کرد.

به گزارش فارس: مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی درباره آخرین اقدامات کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در زمینه مقابله با زیرمیزی گرفتن پزشکان، گفت:‌ تا سیستم به این شکل جلو می‌رود ما نمی‌توانیم مسئله زیر میزی گرفتن پزشکان را حل کنیم.

وی با تأکید بر لزوم اجرای قانون توسط وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: وقتی ما شکاف چشم‌گیر در دریافتی پزشکان داریم و یک پزشک ماهی ۱۰۰ میلیون و دیگری ماهیانه یک میلیون درآمد دارد، شما نمی‌‌توانید با زیرمیزی بگیران دعوا کنید، چون خود دولتی‌ها زیرمیزی‌ها را تبدیل به رومیزی می‌کنند.

پزشکیان بیمه تکمیلی را زیرمیزی حقیقی در قالب رومیزی خواند و گفت: وقتی ما چند نوع سفره پهن می‌کنیم هماهنگ کردن دریافتی‌ها دیگر بی‌معنی است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تصریح کرد: حاکمیتی که خودش در قالب بیمه تکمیلی و عمر چند برابر از مردم پول می‌گیرد چگونه می‌خواهد جلوی پدیده زیرمیزی را بگیرد؟