پذیرش بدون آزمون در ۸۰ رشته کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز
پذیرش بدون آزمون در ۸۰ رشته کارشناسی دانشگاه آزاد تبریز

عصر تبریز: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: این دانشگاه در ۸۰ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشجو می پذیرد. به گزارش روابط عمومی این دانشگاه، حمید میرزایی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز یکی از معتبرترین واحدهای دانشگاهی با درجه جامع دو ستاره در بین […]

عصر تبریز: معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: این دانشگاه در ۸۰ رشته در مقطع کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

به گزارش روابط عمومی این دانشگاه، حمید میرزایی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز یکی از معتبرترین واحدهای دانشگاهی با درجه جامع دو ستاره در بین دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی با امکانات آموزشی و پژوهشی آماده پذیرش دانشجو است.

وی ادامه داد: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی اینترنتیwww.azmoon.org نسبت به ثبت نام اقدام و بعد از اعلام نتایج جهت تکمیل مراحل ثبت نام و انتخاب واحد با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به این واحد آموزشی مراجعه کنند.

میرزایی اظهار کرد: دانشگاه آزاد تبریز هم اکنون دارای مراکز تحقیقاتی بیوتکنولوژی، نانوفناوری صنعتی، رباتیک و فناوری های نرم، ۱۱دانشکده، ۹۵ آزمایشگاه، ۱۶ کارگاه ۵۰۰ نفر هیأت علمی، ۱۲۳ رشته کارشناسی، ۱۰۲ رشته کارشناسی ارشد و ۳۵رشته دکترا است.