اعتراف تاج به عمدی بودن اشتباهات فغانی در لیگ!
اعتراف تاج به عمدی بودن اشتباهات فغانی در لیگ!

نکته بسیار مهم در این نقل قول قاضی‌پور، اعتراف بالاترین مقام سازمان لیگ فوتبال ایران به عمدی بودن اشتباهات داوری در جنجالی‌ترین بازی تاریخ لیگ برتر است عصر تبریز: هر روز ابعاد تازه‌تری از جلسه پرحاشیه وزیر، کفاشیان و نمایندگان سازمان لیگ در مجلس منتشر می‌شود و نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه درمجلس جزئیات عجیب […]

نکته بسیار مهم در این نقل قول قاضی‌پور، اعتراف بالاترین مقام سازمان لیگ فوتبال ایران به عمدی بودن اشتباهات داوری در جنجالی‌ترین بازی تاریخ لیگ برتر است

عصر تبریز: هر روز ابعاد تازه‌تری از جلسه پرحاشیه وزیر، کفاشیان و نمایندگان سازمان لیگ در مجلس منتشر می‌شود و نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه درمجلس جزئیات عجیب تازه ای از جلسه نمایندگان سازمان لیگ فوتبال در مجلس را مطرح کرد.

این نماینده در گفتگو با سایت خانه ملت از تایید عمدی بودن اشتباهات داوری در بازی جنجالی نفت و تراکتورسازی خبر داد. علی  رئیس فدراسیون فوتبال هم روز گذشته در گفتگو با یکی از خبرگزاری‌ها از پاسخ دادن به سوالی درباره درگیری لفظی با وزیر ورزش طفره رفت و باعث شد این شایعه به واقعیت نزدیک‌تر شود.

درحالی که گزارش اختصاصی تابناک ورزشی، از شکرآب شدن شدن رابطه فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش توسط چندین مقام حاضر در جلسه مذکور تایید شد، نماینده ارومیه در مجلس از پرسش و پاسخ دو طرف در جلسه مجلس می‌گوید. “تاج گفت فغانی را به خاطر اشتباه عمدی چهار جلسه محروم کرده‌ایم. گودرزی هم در جوابش گفت چهار جلسه کم است و در زمان تعطیلی بوده”.

نادر قاضی‌پور البته جزئیات بیشتری درباره این بگو مگو مطرح نمی‌کند. نسیم نوشته شنیده می‌شود کار در این جلسه به فریاد هم کشیده شده.

نکته بسیار مهم در این نقل قول قاضی‌پور، اعتراف بالاترین مقام سازمان لیگ فوتبال ایران به عمدی بودن اشتباهات داوری در جنجالی‌ترین بازی تاریخ لیگ برتر است. نماینده ارومیه در مجلس به «نسیم»، گفته که تاج این حرف را زده و البته خودش هم تایید می‌کند که جریمه چنین تخلفی باید خیلی بیشتر از چهار جلسه محرومیت باشد.