فیلم«محمدرسول الله(ص)»میلیاردی شد
فیلم«محمدرسول الله(ص)»میلیاردی شد

اکران عمومی فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» آخرین ساخته مجید مجیدی از پنجشنبه ۵ شهریورماه شروع شده است. به گزارش عصر تبریز به نقل از تسنیم، بر اساس اعلام آمار فروش سینماهای مکانیزه، فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» تا صبح روز ۱۰ شهریورماه، به رقم ۹۳۰ میلیون تومان فروش رسید. همایون خزاعی‌فر مدیر فروش مؤسسه […]

اکران عمومی فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» آخرین ساخته مجید مجیدی از پنجشنبه ۵ شهریورماه شروع شده است.

به گزارش عصر تبریز به نقل از تسنیم، بر اساس اعلام آمار فروش سینماهای مکانیزه، فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» تا صبح روز ۱۰ شهریورماه، به رقم ۹۳۰ میلیون تومان فروش رسید.

همایون خزاعی‌فر مدیر فروش مؤسسه «نور تابان» با اشاره به تازه‌ترین آمار فروش فیلم «محمد رسول الله(ص)» ساخته مجید مجیدی گفت: با توجه به اینکه اعلام آمار فروش در سینما‌های مکانیزه در ساعات مختلفی صورت می‌گیرد، نمی‌توان فقط به اعلام آمار فروش سیستم مکانیزه اکتفا کرد، چون آمار فروشی که اعلام شده است متعلق به سالن‌هایی است که مجهز به سیستم مکانیزه فروش بلیت هستند و آمار دقیق از فروش سالن‌هایی که مجهز به این سیستم نیستند، در دست نیست.

وی ادامه داد: تا صبح امروز ۱۰ شهریورماه، با احتساب اعلام آمار فروش سیستم مکانیزه، فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» به فروش یک میلیارد تومان رسید. مدیر فروش مؤسسه «نور تابان» تأکید کرد: با توجه به اینکه فروش بلیت‌های سینما در روز سه‌شنبه نیم‌بها است و تعداد زیادی از مخاطبان سینما در این روز فیلم را می‌بینند، تا آخر وقت امروز فروش فیلم «محمد رسول الله(ص)» جهش خوبی پیدا خواهد کرد.

فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» به‌کارگردانی مجید مجیدی، که به‌تازگی به‌جز سینماهای ایران در جشنواره بین المللی فیلم مونترال هم اکران شده با بازی چهره‌هایی چون مهدی پاکدل، علیرضا شجاع نوری، ساره بیات، مینا ساداتی، محسن تنابنده و… ساخته شده است.

قصه فیلم سینمایی «محمد رسول الله(ص)» از روزهای آخر شعب ابوطالب آغاز می‌شود، حدود ۲۰ دقیقه زمان حصر پیامبر اکرم(ص) در شعب ابوطالب خواهد بود و سایر صحنه‌ها به‌صورت فلاش‌بک قبل از تولد تا مقطع ۱۲سالگی پیامبر اکرم(ص) است.