تونی از تبریز نخواهد رفت
تونی از تبریز نخواهد رفت

عصر تبریز: مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی بحث کم‌کاری بازیکنان سرباز و همچنین اخراج تونی اولیویرا را رد می‌کند. میر هانی هاشمی در خصوص کسب تنها ۶ امتیاز از پنج بازی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان گفت: درست است که ما تمرینات خود را زود شروع کردیم اما بازیکنان جدید برای هماهنگی نیاز به زمان دارند. […]

عصر تبریز: مدافع تیم فوتبال تراکتورسازی بحث کم‌کاری بازیکنان سرباز و همچنین اخراج تونی اولیویرا را رد می‌کند.

میر هانی هاشمی در خصوص کسب تنها ۶ امتیاز از پنج بازی به خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان گفت: درست است که ما تمرینات خود را زود شروع کردیم اما بازیکنان جدید برای هماهنگی نیاز به زمان دارند.

وی افزود: شاکله اصلی تیم ما را بازیکنان جدید تشکیل می‌دهند. چهار بازیکن خارجی تیم حتی ۱۰ روز هم با تراکتورسازی تمرین نکردند پس نمی‌توان توقع یک تیم هماهنگ را از ما داشت.

هاشمی در خصوص اتهام کم‌کاری به بازیکنان سرباز تراکتورسازی مانند سروش رفیعی و بختیار رحمانی عنوان کرد: آنها با جان و دل بازی می‌کنند اما باید این نکته را در نظر گرفت که حداقل ۸، ۹ ماه از میادین دور بودند. باید به آنها فرصت داد تا با جو تراکتورسازی آشنا شوند. وصله اتهام کم‌کاری به هیچ وجه به آنها نمی‌چسبد.

مدافع میانی تبریزی‌ها درباره تغییر احتمالی تونی اولیویرا و اخراج وی از نیمکت تیم نیز خاطرنشان کرد: من که چنین چیزی را در تبریز نشنیدم. ما تمرینات خود را به طور منظم انجام می‌دهیم و وی با جدیت و تمرکز در تمرینات حاضر می‌شود.

وی در خصوص این که تنها در بازی آخر مقابل استقلال خوزستان ۹۰ دقیقه به میدان رفت، تصریح کرد: این تشخیص مربی بوده است. من تمرینات خود را انجام می‌دهم و هر زمان که وی صلاح بداند به زمین می‌روم.