آزمون استخدامی آموزش و پرورش جمعه برگزار می شود
آزمون استخدامی آموزش و پرورش جمعه برگزار می شود

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۴ در صبح روز جمعه (۲۷ شهریورماه) در ۶۲ شهرستان برگزار می شود. حسین توکلی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: شرح مندرجات ۶۲ شهرستان یادشده در جدول شماره یک اطلاعیه سازمان سنجش از امروز […]

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: آزمون استخدام پیمانی مشاغل آموزشی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۴ در صبح روز جمعه (۲۷ شهریورماه) در ۶۲ شهرستان برگزار می شود.

حسین توکلی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگاران اظهار داشت: شرح مندرجات ۶۲ شهرستان یادشده در جدول شماره یک اطلاعیه سازمان سنجش از امروز بر روی سایت قرار می گیرد.
وی گفت: کارت شرکت در آزمون تمامی داوطلبان و برگ راهنمای مربوطه از روز سه شنبه (۲۴ شهریورماه) برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: تمامی داوطلبان برای شرکت در جلسه آزمون باید در تاریخ تعیین شده به پایگاه اطلاع رسانی سازمان مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود و برگ راهنما یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مراجعه کنند.
وی خاطرنشان کرد: بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ روز جمعه (۲۷ شهریورماه) آغاز می شود.
توکلی اظهار داشت: درب های ورودی حوزه های امتحانی راس ساعت ۸ صبح بسته خواهد شد و لذا داوطلبان باید قبل از بسته شدن درب های ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی مربوطه حاضر باشند.
وی ادامه داد: داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ماشین حساب، تلفن همراه، جزوه، کتاب و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیدا خودداری کنند.
وی اظهار کرد: بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل یادشده به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط بر اساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری رفتار خواهد شد.