تراکتورسازی محروم شد
تراکتورسازی محروم شد

عصر تبریز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد. به گزارش برنا، دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتور تخلفاتی مبنی بر فحاشی و پرتاب بطری به داخل زمین صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ آیین […]

عصر تبریز: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

به گزارش برنا، دیدار دو تیم پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم تراکتور تخلفاتی مبنی بر فحاشی و پرتاب بطری به داخل زمین صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به یک جلسه از برگزاری مسابقه بدون حضور تماشاگران در مسابقه خانگی و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

جریمه نقدی برای باقری

مسابقه دو تیم پیکان و پرسپولیس تهران برگزار شد و از سوی کریم باقری، مربی تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر درگیری با بازیکن تیم مقابل که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

جریمه نقدی برای تیم فوتبال فولاد خوزستان

دیدار دو تیم فولاد خوزستان و سایپا برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر اهانت به داوری صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی به ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

جریمه ۵۰ میلیونی برای تیم صبا قم

مسابقه دو تیم صبای قم و فولاد سپاهان از سری رقابتهای لیگ برتر فوتبال در هفته هفتم برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم صبای قم تخلفتی مبنی بر اهانت به داور بازی صورت گرفت. این تیم طبق ماده ۷۹ باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

محرومیت و جریمه نقدی برای کلاه کج

دیدار دو تیم کارای شیراز و استقلال اهواز از سری رقابتهای جام حذفی برگزار شد و از سوی عادل کلاه کج بازیکن تیم استقلال اهواز تخلفاتی مبنی بر اهانت و رفتار زننده نسبت به داور مسابقه صورت گرفت. وی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.