تخفیف برای معاینه فنی خودروهای آلاینده در تبریز
تخفیف برای معاینه فنی خودروهای آلاینده در تبریز
مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تبریز از در نظر گرفتن تخفیف برای معاینه فنی خودروهای آلاینده در کلانشهر تبریز خبر داد.

به گزارش عصرتبریز، اصغر آدی بیگ با اشاره به در نظر گرفتن تخفیف برای معاینه فنی خودروهای آلاینده گفت: این طرح به منظور کاهش آلودگی هوا مطرح شده و طی آن در مهلتی ۳۵ روزه، خودروهایی که فاقد معاینه فنی هستند، مشمول تخفیف ۲۰ درصدی خواهند شد.

وی ادامه داد: همچنین تست موتور رایگان خودروها نیز از دیگر طرح‌های در نظر گرفته شده است که طی آن افراد می‌توانند بدون پرداخت هزینه‌ای به مراکز معاینه فنی در تبریز مراجعه کنند.

آدی بیگ افزود: شهروندان تبریزی برای صرفه جویی در زمان خود می‌توانند برای معاینه فنی خودرو به طور اینترنتی ثبت نام کرده و بدون نوبت در ساعت مشخص شده به مراکز معاینه فنی مراجعه کنند.

مدیرعامل سازمان ترافیک شهرداری تبریز از شهروندان تبریز خواست به منظور کاهش آلودگی هوا از وسایل حمل و نقل عمومی بهره گیرند.

وی ادامه داد: متأسفانه گاه دیده می‌شود که در این روزها همشهریان تبریزی به جای استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی از خودروهای شخصی خود استفاده کرده و باعث بالا رفتن آلودگی هوای کلانشهر تبریز می‌شوند.

آدی بیگ از مردم تبریز خواست از هر گونه تردد غیرضروری در این روزها در سطح شهر خودداری کنند.