۲۸ هزار نفر در آذربایجان‌شرقی دعوا کردند

دسته: آذربایجان شرقی , اجتماعی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۲۴ دی ۱۳۹۴

عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: در ۹ ماه امسال ۲۸ هزار و ۲۵۴ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: در ۹ ماه منتهی به آذر امسال ۲۸ هزار و ۲۵۴ نفر به دلیل صدمات ناشی از نزاع به مراکز پزشکی قانونی استان مراجعه کردند.

وی افزود: این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته که تعداد مراجعان ۲۸ هزار و ۵۵۵ نفر بود حدود یک درصد کاهش نشان می‌دهد.

صمدی‌راد اضافه کرد: از کل مراجعان نزاع در نه ماه سال جاری ۷ هزار و ۲۴۷ نفر زن و ۲۱ هزار و ۷ نفر مرد بودند این در حالی است که افزایش مراجعان مرد در ۹ ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود دو درصد بوده است.

وی گفت:  در این مدت تعداد یک هزار ۹۷۲ نفر نیز در طی آذر سال‌جاری بر اثر صدمات ناشی از نزاع مراجعه کرده‌اند که این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که ۲ هزار و ۷۸ نفر بوده ۱۰۶ نفر کاهش داشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی گفت: براساس همین گزارش کل مراجعان مدعی نزاع ارجاعی به مراکز پزشکی قانونی در سال گذشته  ۳۵ هزار و ۸۵ نفر بود که از این تعداد ۸ هزار و ۹۶۶ نفر زن و ۲۶ هزار و ۱۱۹ نفر مرد بودند.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل