فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از کشف انواع کود شیمیایی خارجی به ارزش تقریبی ۱۴ میلیارد ریال و دستگیری دو نفر متهم خبر داد.

عصرتبریز: فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از کشف انواع کود شیمیایی خارجی به ارزش تقریبی ۱۴ میلیارد ریال و دستگیری دو نفر متهم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سهراب شفقی اظهار داشت: برای تداوم اجرای طرح امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در پی کسب خبر مبنی بر دپو مقدار قابل توجهی کود شیمیایی در منزل یکی از شهروندان، مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا با هماهنگی و همکاری پلیس آگاهی و مواد مخدر بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی در بازرسی از محل، یک هزار و ۹۹۶ پاکت ۱۰ کیلویی کود شیمیایی خارجی معادل ۱۹ هزار و ۹۶۰ کیلوگرم انواع کود شیمیایی را کشف کرده که در این زمینه دو نفر متهم نیز دستگیر شدند.

شفقی گفت: بنابر ارزیابی اولیه ارزش تقریبی کالای مکشوفه ۱۴ میلیارد ریال، معادل یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

فرمانده انتظامی ملکان با اشاره به شماره تلفن‌های ضروری ۱۱۰ و ۱۹۷ مرکز فوریت‌های پلیسی گفت: دستیابی به موفقیت‌های چشمگیر همواره مرهون همکاری و اطلاع‌رسانی به موقع شهروندان بوده است.