کشف بیش از ۱۹ هزار کیلوگرم کود شیمیایی خارجی در ملکان
کشف بیش از ۱۹ هزار کیلوگرم کود شیمیایی خارجی در ملکان

فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از کشف انواع کود شیمیایی خارجی به ارزش تقریبی ۱۴ میلیارد ریال و دستگیری دو نفر متهم خبر داد.

عصرتبریز: فرمانده انتظامی شهرستان ملکان از کشف انواع کود شیمیایی خارجی به ارزش تقریبی ۱۴ میلیارد ریال و دستگیری دو نفر متهم خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سهراب شفقی اظهار داشت: برای تداوم اجرای طرح امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا و ارز، در پی کسب خبر مبنی بر دپو مقدار قابل توجهی کود شیمیایی در منزل یکی از شهروندان، مأموران پلیس مبارزه با قاچاق کالا با هماهنگی و همکاری پلیس آگاهی و مواد مخدر بلافاصله به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی در بازرسی از محل، یک هزار و ۹۹۶ پاکت ۱۰ کیلویی کود شیمیایی خارجی معادل ۱۹ هزار و ۹۶۰ کیلوگرم انواع کود شیمیایی را کشف کرده که در این زمینه دو نفر متهم نیز دستگیر شدند.

شفقی گفت: بنابر ارزیابی اولیه ارزش تقریبی کالای مکشوفه ۱۴ میلیارد ریال، معادل یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برآورد شده است.

فرمانده انتظامی ملکان با اشاره به شماره تلفن‌های ضروری ۱۱۰ و ۱۹۷ مرکز فوریت‌های پلیسی گفت: دستیابی به موفقیت‌های چشمگیر همواره مرهون همکاری و اطلاع‌رسانی به موقع شهروندان بوده است.