تندیس و دیپلم افتخار بهترین تله فیلم هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی برای «چتری برای باران» از تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اختصاص یافت. عصر تبریز: تندیس و دیپلم افتخار بهترین تله فیلم هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی برای «چتری برای باران» از تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اختصاص یافت. به […]

تندیس و دیپلم افتخار بهترین تله فیلم هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی برای «چتری برای باران» از تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اختصاص یافت.

عصر تبریز: تندیس و دیپلم افتخار بهترین تله فیلم هشتمین جشنواره تولیدات تلویزیونی رضوی برای «چتری برای باران» از تولیدات صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی اختصاص یافت.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی، « چتری برای باران » به تهیه کنندگی و کارگردانی سالار حیدر نژاد از مضمونی اجتماعی برخوردار بوده و با موضوع وقف، احسان و نیکوکاری تولید شده است.

Untitled

 

فرج برنا نویسنده، جعفری دستیار کارگردان و برنامه ریز، نادر فرجی مونتور، حسن وکیلی تصویربردار، مقدس زاده / بهبودی / قالیباف / جهانگرد / رهیف و خزرایی بازیگران این تله فیلم هستند.

گفتنی است این جشنواره همزمان با دهه کرامت از ١٣ تا ١۵ مرداد ماه جاری در خرم آباد برگزار شد.