واژگونی مرگبار پژو در اتوبان تبریز ـ زنجان
واژگونی مرگبار پژو در اتوبان تبریز ـ زنجان

به دنبال واژگونی خودرو سواری پژو در آزاد راه تبریز ـ زنجان، ۳ نفر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند. عصر تبریز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: به دنبال واژگونی خودرو سواری پژو در آزاد راه تبریز ـ زنجان، ۳ نفر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند. حبیب حسینقلی‌زاده اظهار […]

به دنبال واژگونی خودرو سواری پژو در آزاد راه تبریز ـ زنجان، ۳ نفر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند.

عصر تبریز: مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: به دنبال واژگونی خودرو سواری پژو در آزاد راه تبریز ـ زنجان، ۳ نفر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند.

حبیب حسینقلی‌زاده اظهار داشت: بعد از ظهر امروز جمعه ۲۲ مرداد در کیلومتر ۱۳۸ آزاد راه تبریز ـ زنجان، واژگونی خودروی سواری پژو، فوت سه نفر و مصدومیت چهار نفر دیگر را به دنبال داشت.

وی ادامه داد: با اعلام این حادثه در ساعت ۱۵ و ۴۰ دقیقه به اپراتوری اورژانس ۱۱۵ چاراویماق پایگاه های بارگاه و قویون قشلاق و همچنین امداد و نجات هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند و تکنسین های اعزامی مرگ دو تن را در محل تائید و ۵ تن از مصدومین حادثه را با اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان  انتقال دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی اضافه کرد: یکی از مصدومین حادثه به علت شدت مصدومیت نیز در بیمارستان فوت کرد.

حسینقلی‌زاده یادآور شد: عدم رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و نبستن کمربند ایمنی در حوادث ترافیکی آمار بسیار بالای مصدومین و کشته‌ها را دربرمی‌گیرد و در این حوادث واژگونی ها در صدر حوادث هستند و ارتباطی به نوع خودرو ندارد، که مطمئناً با رعایت  موارد ایمنی و راهنمائی رانندگی، شاهد کاهش این حوادث و تلفات خواهیم بود.