عصر تبریز: دبیر ستاد سیاستگذاری و گرامی‌داشت هفته دولت در آذربایجان شرقی با بیان اینکه شعار امسال هفته دولت اقدام و عمل؛ ملت و دولت؛ امیدوار و استوار است، گفت: تمام دستگاه‌ها برای برگزاری هرچه باشکوه تر این هفته از آمادگی کامل برخوردارند. به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، جواد آهنگری در جلسه کمیته اجتماعی […]

عصر تبریز: دبیر ستاد سیاستگذاری و گرامی‌داشت هفته دولت در آذربایجان شرقی با بیان اینکه شعار امسال هفته دولت اقدام و عمل؛ ملت و دولت؛ امیدوار و استوار است، گفت: تمام دستگاه‌ها برای برگزاری هرچه باشکوه تر این هفته از آمادگی کامل برخوردارند.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، جواد آهنگری در جلسه کمیته اجتماعی ستاد سیاست‌گذاری و گرامی‌داشت هفته دولت در آذربایجان شرقی، افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای اطلاع‌رسانی فعالیت‌ها و دستاوردهای دولت است که امسال متفاوت از سال‌های گذشته برگزار می شود.

وی اظهار کرد: بیش از ۶۰ عنوان برنامه در هفته دولت امسال در آذربایجان شرقی اجرا می‌شود.

آهنگری با اشاره به همکاری خوب اصحاب رسانه در درج اخبار و عملکرد دستگاه‌های مختلف و اطلاع‌رسانی به‌موقع و سریع رویدادها و اخبار مهم استانی، گفت: در هفته دولت نیز با استفاده از ظرفیت صدا و سیما و اصحاب رسانه عملکرد سه ساله دستگاه‌های مختلف در رسانه‌های مکتوب و غیرمکتوب، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی بر ضرورت مستندسازی و انعکاس تمامی فعالیت‌های دستگاه‌های مختلف در طی سه سال گذشته تاکید کرد.

دبیر ستاد سیاست‌گذاری و گرامیداشت هفته دولت در آذربایجان شرقی گفت: دوم شهریور ماه همزمان با آغازین روز هفته دولت، اعضای شورای اداری استان در محل گلزار شهدا به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری حضور خواهند یافت.

وی اظهار کرد: سفرهای شهرستانی مدیران کل دستگاه های اجرایی برای دیدارهای مردمی و بررسی مشکلات شهرستان‌ها از جمله برنامه های هفته دولت در آذربایجان شرقی است.