منصور طالب‌پور فرماندار جدید شبستر شد
منصور طالب‌پور فرماندار جدید شبستر شد

با حضور معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی منصور طالب‌پور به عنوان فرماندار جدید شبستر منصوب شد. بعد از ظهر امروز در شورای اداری شبستر که با حضور امام جمعه شهرستان شبستر، شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان شبستر برگزار شد منصور طالب پور بعنوان فرماندار جدید شهرستان شبستر منصوب […]

با حضور معاون سیاسی استاندار آذربایجان‌شرقی منصور طالب‌پور به عنوان فرماندار جدید شبستر منصوب شد.

بعد از ظهر امروز در شورای اداری شبستر که با حضور امام جمعه شهرستان شبستر، شبستری معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان شبستر برگزار شد منصور طالب پور بعنوان فرماندار جدید شهرستان شبستر منصوب و از زحمات و تلاش‌های سیدسعید کاشانی تجلیل به‌عمل آمد.

در این مراسم حیدر ملکی علیشاه کارشناس بازرسی و رسیدگی به شکایات فرمانداری نیز به‌عنوان معاون جدید فرماندار معرفی و از تلاش‌ها و زحمات آقای حمیدرضا سلمانیان تجلیل به عمل آمد.

منصور طالب‌پور متولد ۱۳۵۳ در عجبشیر و دارای مدرک لیسانس جغرافیا گرایش برنامه‌ریزی شهری از دانشگاه تبریز و فوق لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان است.

وی در کارنامه کاری ۱۹ ساله خود کارشناس مسؤول سیاسی، اجتماعی و انتخابات فرمانداری شهرستان هریس، بخشدار خاروانا تابع شهرستان ورزقان و کارشناس هماهنگی عمرانی استانداری آذربایجان شرقی را داشته و سکانداری شهرداری عجب شیر از سال ۸۶ تا ۹۲ را در کارنامه خود داشته و بعد از آن رئیس گروه امور شهری استانداری آذربایجان شرقی را بر عهده داشته است./فارس