مرگ ۵۲  نفر بر اثر سوء مصرف مواد مخدر در ۵ ماه نخست امسال
مرگ ۵۲  نفر بر اثر سوء مصرف مواد مخدر در ۵ ماه نخست امسال

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۵۲ نفر در استان بر اثر سوء مصرف مواد مخدر از ابتدای امسال تا پایان مردادماه خبر داد. عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۵۲ نفر در استان بر اثر سوء مصرف مواد مخدر از ابتدای امسال تا پایان مردادماه خبر داد. به گزارش روابط عمومی پزشکی […]

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۵۲ نفر در استان بر اثر سوء مصرف مواد مخدر از ابتدای امسال تا پایان مردادماه خبر داد.

عصر تبریز: مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی از مرگ ۵۲ نفر در استان بر اثر سوء مصرف مواد مخدر از ابتدای امسال تا پایان مردادماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی، بهرام صمدی‌راد اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان مردادماه تعداد ۵۲ نفر در استان بر اثر سوء مصرف مواد مخدر جان خود را از دست دادند که از این تعداد ۳ زن و ۴۹ مرد بودند، همچنین این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۴۷ نفر فوت شده بود، ۵ نفر افزایش داشته است.

صمدی‌راد اضافه کرد: کل متوفیات سوء مصرف مواد در استان در سال ۱۳۹۴ برابر با ۱۰۱ نفر بود که ۵ نفر از آنان زن بوده است.

مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان‌شرقی اظهار داشت: در مردادماه امسال تعداد ۶ نفر بر اثر سوء مصرف مواد جان خود را از دست دادند که در مقایسه با مردادماه سال گذشته که هفت نفر فوت شده بود یک نفر کاهش یافته است.