تلاش پرسپولیسی‌ها برای تخریب میزبانی تراکتورسازی/ در ورزشگاه خالی جنجال آفرینی کردند/ تیر تیم مهمان به سنگ خورد
تلاش پرسپولیسی‌ها برای تخریب میزبانی تراکتورسازی/ در ورزشگاه خالی جنجال آفرینی کردند/ تیر تیم مهمان به سنگ خورد

مگر قرار بود چه اتفاقی بیافتد و متأسفانه زرد‌نگاری به پیکره صدا و سیما هم رسوخ پیدا کرده و عده‌ای با هر ترفندی به دنبال افزایش مخاطب برای برنامه‌های خود هستند. عصر تبریز: معاونت فرهنگی باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: بازی تیم تراکتورسازی با پرسپولیس تهران در یک فضای آرام و بدون تنش برگزار شد. کاظم […]

مگر قرار بود چه اتفاقی بیافتد و متأسفانه زرد‌نگاری به پیکره صدا و سیما هم رسوخ پیدا کرده و عده‌ای با هر ترفندی به دنبال افزایش مخاطب برای برنامه‌های خود هستند.

عصر تبریز: معاونت فرهنگی باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: بازی تیم تراکتورسازی با پرسپولیس تهران در یک فضای آرام و بدون تنش برگزار شد.

کاظم شهریاری اظهار داشت: تلاش باشگاه تراکتورسازی برگزاری بازی این تیم با پرسپولیس تهران در فضای آرام و بدون تنش بود و از بدو ورود حریف با نهایت احترام برخورد کرده و حتی با گل در فرودگاه به استقبال این تیم رفتیم.

وی گفت: نمی‌دونم جریانات را چگونه به برانکو ترجمه کرده بودند که وی در کنفرانس خبری باشگاه از کانون هواداران باشگاه پرسپولیس بابت مراسم استقبال تشکر کرد که با توضیحات ما تصریح کرد و مراسم استقبال از سوی روابط عمومی باشگاه تراکتورسازی و کانون هواداران این باشگاه ترتیب یافته بود.

مراسم استقبال باشگاه تراکتورسازی از کاروان باشگاه پرسپولیس در فرودگاه تبریز

مراسم استقبال باشگاه تراکتورسازی از کاروان باشگاه پرسپولیس در فرودگاه تبریز

 

شهریاری گفت: هدف پرسپولیس‌ها این بود که از همان اول ورزشگاه تراکتورسازی را نا‌امن جلوه دهند و بگویند بازی‌های دو تیم همیشه جنجالی است تا به نوعی اتفاقات بازی برگشت سال گذشته در تهران را توجیه کنند.

وی افزود: دروازه بان دوم پرسپولیسی‌ها مدعی بود به طرف وی سنگ انداخته بودند که از سوی ناظر فدراسیون ادعای وی رد شد و تنها چند بطری آب انداخته شد که این اتفاق در تمام ورزشگاه‌های ایران روی می دهد و اتفاق خاصی نبود.

معاونت فرهنگی باشگاه تراکتورسازی تبریز تأکید کرد: دیروز خبرنگاران غیر بومی عامل اتفاقات بعد از بازی بودند و آنها وقتی دیدند که بازی به خوبی و خوشی به اتمام رسید با عوامل خدماتی کارخانه که در حال آبیاری چمن ورزشگاه بوده و همچنین با لیدرهای باشگاه درگیر شده، در حالی که ورزشگاه خالی شده بود و در سکوها تماشاگری حضور نداشت تا عامل این اتفاقات باشد.

شهریاری گفت: برای رسانه ملی هم متأسف هستم که با جریان‌سازی سعی داشت برای این بازی حاشیه‌سازی کند و مجری برنامه شبکه خبر با هر که در ورزشگاه تبریز حضور داشت، مصاحبه می‌کرد در ابتدا می‌گفت الحمدالله که برای شما اتفاقی نیافتاده است.

وی ادامه داد: مگر قرار بود چه اتفاقی بیافتد و متأسفانه زرد‌نگاری به پیکره صدا و سیما هم رسوخ پیدا کرده و عده‌ای با هر ترفندی به دنبال افزایش مخاطب برای برنامه‌های خود هستند.

کاظم شهریاری

وی افزود: سال گذشته در جلوی نیمکت ما بمب دستی منفجر کردند و عکس‌ها و تصاویر آنها موجود است و پرسپولیس‌ها فقط به دنبال بودند که ورزشگاه تبریز را ناامن نشان دهند، اما هواداران و تماشاگران تراکتورسازی فرهنگ بالای خود را نشان داده و تیر پرسپولیسی ها به سنگ خورد./فارس