کشف گوشی های تلفن همراه قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال در تبریز
کشف گوشی های تلفن همراه قاچاق به ارزش ۷ میلیارد ریال در تبریز

با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دپوی گوشی‌های خارجی با ۷۳۷ دستگاه به ارزش ۷ میلیارد ریال در تبریز کشف شد. عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دپوی گوشی‌های خارجی با ۷۳۷ دستگاه به ارزش ۷ میلیارد ریال در […]

با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دپوی گوشی‌های خارجی با ۷۳۷ دستگاه به ارزش ۷ میلیارد ریال در تبریز کشف شد.

عصر تبریز: رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان‌شرقی گفت: با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز، دپوی گوشی‌های خارجی با ۷۳۷ دستگاه به ارزش ۷ میلیارد ریال در تبریز کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، صابر عباس‌زاده اظهار داشت: در پی اخبار رسیده مبنی بر ورود گوشی‌های تلفن همراه  خارجی، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی موفق شدند محل دپوی گوشی‌های تلفن همراه قاچاق را شناسایی و در عملیاتی ۷۳۷ دستگاه گوشی تلفن همراه کشف کنند.

به گفته رئیس پلیس آگاهی استان، ارزش محموله کشف شده ۷ میلیارد ریال برآورد شده است؛ همچنین دو متهم در این رابطه دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.