حضور اورژانس آذربایجان‌شرقی در ۴۰ هزار ماموریت تصادفی و غیرتصادفی/ انتقال ۸ هزار مصدوم تصادفی به بیمارستان‌ها
حضور اورژانس آذربایجان‌شرقی در ۴۰ هزار ماموریت تصادفی و غیرتصادفی/ انتقال ۸ هزار مصدوم تصادفی به بیمارستان‌ها

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: تکنسین‌های این مرکز در ۶ ماهه اول سال جاری به ۴۰ هزار و ۶۲۲ ماموریت تصادفی و غیرتصادفی اعزام شدند. عصر تبریز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: تکنسین‌های این مرکز در ۶ ماهه اول سال جاری به ۴۰ هزار و ۶۲۲ ماموریت […]

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: تکنسین‌های این مرکز در ۶ ماهه اول سال جاری به ۴۰ هزار و ۶۲۲ ماموریت تصادفی و غیرتصادفی اعزام شدند.

عصر تبریز: رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی گفت: تکنسین‌های این مرکز در ۶ ماهه اول سال جاری به ۴۰ هزار و ۶۲۲ ماموریت تصادفی و غیرتصادفی اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی، روزبه رجایی‌غفوری ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: از مجموع این ماموریت‌ها ۳۱ هزار و ۷۷۴ مورد ماموریت غیرتصادفی و ۸ هزار و ۸۴۸ مورد ماموریت تصادفی بود.

وی ادامه داد: ۱۵ هزار و ۵۹۷ بیمار غیرتصادفی و ۸ هزار و ۶۹ مصدوم تصادفی توسط تکنسین‌های این مرکز به بیمارستان‌های استان منتقل شدند.

رجایی اظهار کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ آذربایجان‌شرقی برای ۹ هزار و ۵۷۴ بیمار غیرتصادفی و ۷۲۲ مصدوم تصادفی اقدامات درمانی در محل انجام دادند.

وی گفت: در مجموع این ماموریت‌ها فوت در محل ۱۰ هزار و ۸۹ نفر در ماموریت‌های غیرتصادفی و ۱۳۹ نفر در ماموریت‌های تصادفی توسط تکنسین‌های این مرکز تایید شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان‌شرقی افزود: در این مدت برای ۲ هزار و ۵۷۱ بیمار قلبی، یک هزار و ۱۵ بیمار تنفسی، ۴۶۷ نفر به دلیل سکته مغزی، ۸۷۵ مورد به دلیل سقوط، ۸۷۲ نفر به علت مسمومیت غیر از مونواکسید کربن و ۱۱۱ نفر به دلیل مسمومیت با مونوکسیدکربن خدمات فوریت‌های پزشکی ارائه داده‌اند.