تجلیل از پاکبان نمونه شهرداری تبریز
تجلیل از پاکبان نمونه شهرداری تبریز

عکسی از فعالیت علی معنوی پاکبان شهرداری منطقه ۳ که درحال لایروبی در شرایط سخت بود در فضای مجازی منتشر شد که با انتشار این عکس و اطلاع مسولان سازمان پسماند از این پاکبان نمونه تجلیل به عمل آمد. عصر تبریز: معاون خدمات شهری شهردار تبریز و مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تبریز از پاکبان نمونه […]

عکسی از فعالیت علی معنوی پاکبان شهرداری منطقه ۳ که درحال لایروبی در شرایط سخت بود در فضای مجازی منتشر شد که با انتشار این عکس و اطلاع مسولان سازمان پسماند از این پاکبان نمونه تجلیل به عمل آمد.

عصر تبریز: معاون خدمات شهری شهردار تبریز و مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری تبریز از پاکبان نمونه تبریزی تجلیل کردند.
به گزارش سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز طی مراسمی ازآقای علی معنوی پاکبان نمونه و سختکوش سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز تجلیل بعمل آمد.
در این مراسم که با حضور معاون خدمات شهری و مدیرعامل سازمان پسماندهای شهرداری تبریز برگزار گردید، اصغری مدیر عامل سازمان پسماند با بیان این مطلب که اکنون شهر تبریز به عنوان تمیزترین شهر در بین کلانشهرها شناخته شده است افزود : این افتخار را مدیون تلاش های شبانه روزی پاکبانان زحمتکش می باشیم.

 تلاش پاکبان های تبریزی برای لای روبی جوی های آب
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز سپس با اشاره به امانتداری و صداقت پاکبانان نمونه تبریزی و همچنین آقای علی معنوی که درتلاش شبانه روزی و پاکسازی، لایروبی منطقه ۳ شهرداری تبریز بودند، ضمن تجلیل و قدردانی از اقدام این کارگر زحمت کش، خواستار اوج نهادن به پاکبانان و خادمین شهرداری از سوی تمامی شهروندان شد.
گفتنی است عکسی از فعالیت علی معنوی پاکبان شهرداری منطقه ۳ که درحال لایروبی در شرایط سخت بود در فضای مجازی منتشر شد که با انتشار این عکس و اطلاع مسولان سازمان پسماند از این پاکبان نمونه تجلیل به عمل آمد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با تجلیل از این پاکبان از همه شهروندان خواست تا با ارج نهادن و رفتار مناسب با این عزیزان مقداری از زحمات این عزیزان را جبران نمایند.