واکنش رضا رشیدپور به جنجال برخی رسانه ها در خصوص شائبه درآمد زایی از محل خبر فوت مرحوم منصور حیدری!(+عکس)
واکنش رضا رشیدپور به جنجال برخی رسانه ها در خصوص شائبه درآمد زایی از محل خبر فوت مرحوم منصور حیدری!(+عکس)

پیامک های برنامه ی من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد. تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است. نشانی را اشتباه آمده آید. حالا به فرض شوخی، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد! یعنی کلا می شود یک میلیون و ششصد هزار تومان! عصر تبریز: […]

پیامک های برنامه ی من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد. تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است. نشانی را اشتباه آمده آید. حالا به فرض شوخی، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد! یعنی کلا می شود یک میلیون و ششصد هزار تومان!

عصر تبریز: رضا رشیدپور مجری برنامه حالا خورشید در واکنش به حواشی ایجاد شده در خصوص ارسال پیامک “روحت شاد “بخاطر درگذشت مرحوم پورحیدری و سو استفاده برخی رسانه ها از این اقدام با هدف شائبه درآمد زایی در اینستاگرام خود نوشت: من با کمال احترام از حساسیت برخی رسانه ها در خصوص شائبه درآمد زایی از محل خبر فوت مرحوم منصور حیدری عزیز سپاسگزارم.

img_20161106_021809

نکته ی مهم و قابل دقتی است. اما کاش قبل از انتشار خبر و خدشه به حیثیت یک گروه برنامه ساز، زحمت کوچکی می کشیدید و استعلام می فرمودی . ما که همیشه با افتخار در دسترس شما بوده ایم.
عزیز دل برادر …. پیامک های برنامه ی من از نوع ارزش افزوده نیست و هیچ درآمدی برایمان ندارد. تنها امکانی برای سرشماری و نظرسنجی است. نشانی را اشتباه آمده آید. حالا به فرض شوخی، شرکت مخابرات درآمد تمام صدهزار پیامک را بلافاصله به حساب من بریزد! یعنی کلا می شود یک میلیون و ششصد هزار تومان! همکار نازنین رسانه ای، من را چند می فروشی؟! رفیق حسابی، ما هر روز بیش از پنج میلیون تومان به مردم جایزه می دهیم. البته با افتخار. ما بخاطر تذکر برخی از بینندگان برنامه، حامیان مالی دست به نقد را نپذیرفته ایم حالا بیاییم از محل ختم صلوات برای یک اسطوره درآمد جمع کنیم ؟! ان شاالله که انتشار گسترده این خبر کذب از روی دلسوزی و جهت اصلاح برخی رفتارهای ناهنجار در این عرصه بوده و لاغیر. ترجیح می دهم از این زاویه نگاه کنم و ضمن عرض ارادت مجدد به همه ی همکاران خوبم در رسانه های مختلف، تاکید کنم که من هرگز شرافت و تعهد کار رسانه ای و افتخار روزنامه نگاری را با تمام دنیا عوض نخواهم کرد.
پ . ن . یک: امروز صد هزار نفر، هم نفس با ما برای شادی روح منصورخان صلوات فرستادند. یک جرعه از این صدهزار مارا بس.
پ.ن .دو : سامانه پیامک برنامه حالاخورشید از نوع ارزش افزوده نیست و همانطور که قبلا در برنامه گفته شده، شرکت در نظرسنجی های برنامه هزینه اضافی برای مخاطب ندارد.