زلزله صبح امروز تبریز خسارتی نداشته است
زلزله صبح امروز تبریز خسارتی نداشته است

بر اساس اعلام تیم ارزیاب اعزامی به کانون زلزله، زمین لرزه صبح خسارتی در بر نداشته و گزارشی هم مبنی بر وجود خسارت دریافت نشده است. عصر تبریز: سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام خبر فوق اعلام کرد : بدنبال وقوع زلزله صبح امروز در […]

بر اساس اعلام تیم ارزیاب اعزامی به کانون زلزله، زمین لرزه صبح خسارتی در بر نداشته و گزارشی هم مبنی بر وجود خسارت دریافت نشده است.

عصر تبریز: سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام خبر فوق اعلام کرد : بدنبال وقوع زلزله صبح امروز در تبریز تیم ارزیاب جمعیت هلال احمربه کانون زلزله اعزام و گزارشی مبنی بر وقوع خسارت دریافت نکردند.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، کنعانی افزود : بمحض وقوع زلزله اینجانب سریعا در محل اتاق فرماندهی و کنترل عملیاتهای امدادی معاونت امداد ونجات استان “EOC ” حضور یافته و نسبت به اخذ اطلاعات کامل از مراکز مربوطه در خصوص تعیین کانون زلزله نمودم.
مدیر عامل استان ادامه داد : همزمان با دریافت مختصات زلزله اقدام به ساماندهی نیروها و اعزام تیم ارزیاب به کانون زلزله کرده و به تمامی نیروهای امدادی استان اعلام آماده باش کردیم.
سعید کنعانی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی خاطر نشان کرد : بر اساس اعلام تیم ارزیاب اعزامی به کانون زلزله ،زمین لرزه صبح خسارتی در بر نداشته و گزارشی هم مبنی بر وجود خسارت دریافت نشده است.
کنعانی تصریح کرد : بر اساس تقسیم بندی های صورت گرفته در داخل استان، در زمان وقوع حوادثی مانند زلزله ،هر کدام از شهرها برای شهرهای اطراف خود بعنوان شهرستان معین محسوب شده ودر بحث استانی هم استانهای همجوار برای استان حادثه دیده بعنوان استان معین محسوب می شود که بر همان اساس صبح امروز هلال احمر آذربایجان غربی بعنوان استان معین آذربایجان شرقی اعلام آمادگی کرد .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی: در پایان از هموطنان خواست تا با فراگیری آموزش های امدادی در راستای تحقق” شعار هر خانواده یک آموزش دیده ” برای کاهش اثرات ناشی از حوادث اقدام نمایند.