خانواده ای که پنج عضو خود را در سانحه قطار تبریز – مشهد از دست داد + تصاویر
خانواده ای که پنج عضو خود را در سانحه قطار تبریز – مشهد از دست داد + تصاویر

پنج تن از ۴۹ جان باخته سانحه قطار تبریز – مشهد که روز جمعه جان خود را از دست دادند عضو یک خانواده تبریزی بودند. عصر تبریز:پنج تن از ۴۹ جان باخته سانحه قطار تبریز – مشهد که  روز جمعه جان خود را از دست دادند عضو یک خانواده تبریزی بودند. در سانحه دلخراش قطار […]

پنج تن از ۴۹ جان باخته سانحه قطار تبریز – مشهد که روز جمعه جان خود را از دست دادند عضو یک خانواده تبریزی بودند.

عصر تبریز:پنج تن از ۴۹ جان باخته سانحه قطار تبریز – مشهد که  روز جمعه جان خود را از دست دادند عضو یک خانواده تبریزی بودند.
در سانحه دلخراش قطار تبریز – مشهد که ۴۹ کشته بر جای گذاشت، پنج عضو یک خانواده تبریزی به طرزی فجیع و دردناک جان خود را ازدست دادند.

dsc_0022_copy
پنج تن از اعضای این خانواده به نام های امیر حسین محمدیان، امیر محمد محمدیان، زیور افکاری، طاهره وکیلی و مریم حقوردیان در این سانحه جان خود را از دست دادند.
دردناک ترین بخش داستان جایی است که از جمع شش عضو این خانواده که قطار را برای مسافرت خانوادگی به مشهد و زیارت انتخاب کرده بودند تنها پدر خانواده زنده مانده است.

img_20161129_095505
پدر این خانواده داغدار، به قصد تهیه غذا از واگن خارج شده بود، که برخورد قطارها روی داد. او به طرزی دردناک شاهد مرگ و سوختن عزیزان خود در این سانحه تلخ بوده است.
روز گذشته بخشدار تبریز به دیدار خانواده ی داغدار این سانحه رفت و با بازماندگان آن ابراز همدردی کرد.

img_20161129_095512
رحیم قاسم زاده بخشدار مرکزی تبریز به همراه کارکنان این مجموعه، در منزل خانواده محمدیان از داغدیدگان بزرگ سانحه برخورد قطار تبریز – مشهد حضور پیدا کرد و با بازماندگان این حادثه ابراز همدردی کرد./ آذرقلم