پخش بازی های تراکتورسازی و گسترش فولاد در جام حذفی
پخش بازی های تراکتورسازی و گسترش فولاد در جام حذفی

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از پخش بازی های تراکتورسازی و گسترش فولاد در جام حذفی خبر داد. سید محسن لطیفی در گفتگو با خبرنگار عصر با بیان اینکه صدا و سیمای مراکز استان ها تنها موظف به پخش بازی های لیگ برتر هستند گفت: با تمام محدودیت های صدا و سیمای مرکز […]

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی از پخش بازی های تراکتورسازی و گسترش فولاد در جام حذفی خبر داد.

سید محسن لطیفی در گفتگو با خبرنگار عصر با بیان اینکه صدا و سیمای مراکز استان ها تنها موظف به پخش بازی های لیگ برتر هستند گفت: با تمام محدودیت های صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی در حوزه های مالی، فنی و نیروی انسانی ، امسال نظر به درخواست و علاقه هواداران پرشور تراکتورسازی و گسترش فولاد و احترام به این خواسته عزیزان، بازی های این دو تیم در جام حذفی پخش خواهند شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود استان آذربایجان شرقی را قطب مهم ورزش و فوتبال خواند و افزود: این استان با توجه به جایگاهی شایسته ای که در حوزه ورزش و فوتبال دارد،پرداختن به این موضوع ها در واحد های صدا،سیما و خبر همواره باید در دستور کار مدیران و همکارانم باشد.
مدیر کل صداوسیمای استان با اظهار اینکه ثروت اصلی و معنوی تراکتورسازی و سایر تیم های استان تماشاگران با شخصیت و با انصاف است گفت:صادقانه عرض می کنم تا جایی که در توان داریم وظیفه رسانه ای خود در برابر تیم ها و طرفداران انجام خواهیم داد.