شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی مشوق های مالی برای شرکت های دانش بنیان ارائه می دهد
شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی مشوق های مالی برای شرکت های دانش بنیان ارائه می دهد

عصر: معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از ارایه مشوق و تخفیفات مالی به شرکت های دانش بنیان متقاضی استقرار در شهرک های صنعتی استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، مجید یاریگر افزود: بر اساس دستورالعمل بهره برداری شهرک ها و نواحی صنعتی در سال ۹۶ تشویق […]

عصر: معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از ارایه مشوق و تخفیفات مالی به شرکت های دانش بنیان متقاضی استقرار در شهرک های صنعتی استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی، مجید یاریگر افزود: بر اساس دستورالعمل بهره برداری شهرک ها و نواحی صنعتی در سال ۹۶ تشویق هایی برای حمایت از واحدهای دانش بنیان علاقمند به استقرار در شهرک های صنعتی در نظر گرفته شده است.
وی ادامه داد:‌ بر اساس ماده ۱۹ این دستورالعمل،‌شرکت های دانش بنیان می توانند یکی از گزینه های زیر را جهت بهره مندی از این مشوقات انتخاب کنند، کسر ۵۰ درصد از مبلغ نقدی قرارداد و اضافه شدن آن به اقساط که مجموع اقساط نباید بیشتر از ۴۸ ماه باشد یکی از این گزینه ها می باشد.
یاریگر اضافه کرد: شرکت های دانش بنیان می توانند به جای مشوق ذکر شده از ۱۰درصد بخشودگی کل مبلغ قرارداد استفاده کنند که البته اعمال این مشوق ها مجوز تولید طرح یا اختراع مربوطه از مراجع ذیصلاح می باشد.