دستگیری عوامل انتشار شایعه مفقودی ۵۰ کودک تبریزی/ انتشار اکاذیب با هدف افزایش مخاطبین کانال!
دستگیری عوامل انتشار شایعه مفقودی ۵۰ کودک تبریزی/ انتشار اکاذیب با هدف افزایش مخاطبین کانال!

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: نشر دهندگان اکاذیب در خصوص مفقودی کودکان تبریزی در کمتر از یک ساعت توسط پلیس فتای استان ردگیری و ضمن بازداشت در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

عصر: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: نشر دهندگان اکاذیب در خصوص مفقودی کودکان تبریزی در کمتر از یک ساعت توسط پلیس فتای استان ردگیری و ضمن بازداشت در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

سرهنگ اسمعیل پور افزود: این افراد که شامل سه زن و یک مرد می باشند، امروز خبر مفقودی پنجاه کودک خردسال را در فضای مجازی بارگذاری کرده بودند از انجام این عمل اظهار پشیمانی نموده و هدف خود را افزایش مخاطبین کانال خود دانستند.

این مقام انتطامی تاکید کرد: به جد در استان هیچ موضوع امنیتی خاصی وجود نداشته و از لحظه ی اول بارگذاری خبر به لحاظ ایجاد تشویش در اذهان عمومی، سردار فرمانده محترم انتظامی استان برضرورت کشف و ایجاد آرامش دراستان اوامر لازم را ابلاغ و با ورود سریع پلیس فتا هر چهار عامل انتشار این خبر کذب در کمتر از یک ساعت دستگیر و در اختیار مقام قضائی قرار گرفتند.

وی از مقامات قضائی استان به ویژه جناب آقای خلیل الهی و اصحاب رسانه و صدا و سیمای استان که در این راستا یار و یاور پلیس استان بودند نهایت تشکر رابه عمل آورد.