پایان روزهای سخت تراکتورسازی/ خیز تراکتور و گسترش برای نیمه بالای جدول
پایان روزهای سخت تراکتورسازی/ خیز تراکتور و گسترش برای نیمه بالای جدول

نمایندگان لیگ برتری تبریز در آخرین هفته از نیم‌فصل اول به مصاف حریفان خواهند رفت.

به گزارش عصر تبریز، نمایندگان تبریز در لیگ برتر فوتبال کشور امروز (چهارشنبه) در آخرین هفته از نیم‌فصل اول این رقابت ها به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

 

تراکتورسازی تبریز – فولاد خوزستان

 

در چارچوب آخرین هفته از نیم‌فصل اول لیگ برتر، تراکتورسازی در ورزشگاه هفتاد هزار نفری یادگار امام تبریز مقابل فولاد خوزستان قرار خواهد گرفت. تراکتورسازان که عنوان پرطرفدارترین تیم شمالغرب کشور را یدک می کشند، به دلیل محرومیت از جذب بازیکن جدید طی دو پنجره نقل و انتقال، در مقایسه با فصل گذشته، نیم‌فصل پراسترس و نا امید کننده ای را سپری کردند.

شاگردان یحیی گل‌محمدی در بازی هفته گذشته مقابل صنعت نفت تا دقیقه ۸۱ از حریف آبادانی خود پیش بودند اما در نهایت به تساوی رضایت دادند. قرمزپوشان به پشتوانه حضور و حمایت هواداران به کسب سه امتیاز سخت اما دست‌یافتنی این بازی خانگی، مقابل تیم رده سوم و ۲۶ امتیازی لیگ برتر چشم دوخته‌اند تا نیم‌فصل اول را حداقل با رتبه‌ای تک رقمی به پایان رسانند.

این دیدار، بازی خداحافظی مهدی شریفی مهاجم سرباز تراکتورسازی با هواداران نیز محسوب می شود.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل فولاد خوزستان با اشاره به حساسیت این دیدار گفت:

ما برای کسب ۳ امتیاز تلاش می‌کنیم و می‌خواهیم پایان خوبی در نیم‌فصل داشته باشیم و شرایطمان را در جدول بهتر کنیم. حریف ما تیم باقدرتی است که از مهره‌های جوانی بهره می‌برد، امیدوارم نمایش راضی‌کننده‌ای داشته باشیم. این بازی برای ما بسیار با ارزش است.

شایان ذکر است به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال قضاوت این دیدار که از ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد بر عهده اشکان خورشیدی است.

 

پدیده مشهد – گسترش فولاد تبریز

 

گسترش فولاد، دیگر نماینده تبریز در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد میهمان پدیده خراسان است.

شاگردان فیروز کریمی با برد پرگل هفته پیش مقابل سایپا، در این هفته به مصاف حریفی خواهند رفت که با ۲۴ امتیاز از شرایط مناسبی در جدول رده بندی لیگ برتر برخوردار است.

در بهترین حالت، شاگردان مهاجری در صورت عبور از سد گسترش متحول شده فیروز کریمی و به امید باخت فولاد برابر تراکتور، با ۲۷ امتیاز نیم‌فصل را در رتبه سوم به پایان خواهد برد.

کوپال ناظمی راس ساعت ۱۴:۳۰ سوت آغاز این دیدار را خواهد زد.