پدیده مشهد در دیدار خانگی مقابل گسترش فولاد تبریز زانو زد.

به گزارش عصر تبریز، تیم های پدیده مشهد و گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۴:۳۰ امروز با قضاوت کوپال ناظمی در ورزشگاه امام رضا مشهد مقابل هم قرار گرفتند.

رضا مهاجری سرمربی پدیده مشهد، امیدوار بود با کسب سه امتیاز این بازی خانگی، پدیده را به صدر جدول نزدیک تر کند اما در دقیقه ۳۰ توسط محمدرضا خالقی فر، مهاجم گسترش فولاد دروازه تیمش را باز شده دید.

بازیکنان گسترش فولاد که این روزها با حضور فیروز کریمی، چراغ خاموش به سمت نیمه بالای جدول در حرکت اند؛ تحت فشار حریف و برخورد شوت محمد قاضی به دست ادسون هنریکه مدافع این تیم، یک ضربه پنالتی تقدیم حریف کردند. محمد قاضی، بهترین گلزن لیگ برتر پشت این ضربه ایستاد و در دقیقه ۵۸ نتوانست پنالتی تیمش را تبدیل به گل کند.

در دقایقی پایانی گسترش فولاد توانست توسط پیمان بابایى به گل دوم هم برسد و با برترى ٢ بر صفر، ۳ امتیاز بازی را بگیرد و با کسب ۲۰ امتیاز و رتبه هشتم جدول به تعطیلات نیم فصل برود. پدیده نیز با ۲۴ امتیاز در همان رده پنجم باقی ماند.

فیروز کریمی در این دیدار، فرناندو دخسوس، سید احمد موسوی، ادسون هنریکه، مسیح زاهدی، یوسف سیدی، احمدرضا زنده‌روح، آندرانیک تیموریان، اسماعیل فرهادی(۷۳- نیما مختاری)، سامان نریمان‌جهان(۶۳- سید محسن حسینی)، رضا خالقی‌فر(۷۸- امید جهانبخش) و پیمان بابایی را روانه میدان کرد.