ثبت دهمین پیروزی در کارنامه شهرداری تبریز/ شهرداری ارومیه حاضر به انجام مسابقه برابر سایپا نشد!
ثبت دهمین پیروزی در کارنامه شهرداری تبریز/ شهرداری ارومیه حاضر به انجام مسابقه برابر سایپا نشد!

آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر والیبال در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد که در نهایت، شهرداری تبریز موفق شد میهمان همنام ورامینی خود را در ست شماری با نتیجه سه بر دو بدرقه کند.

به گزارش عصر تبریز، آخرین دیدار هفته یازدهم لیگ برتر والیبال در سالن شهید اقدمی تبریز برگزار شد که در نهایت، شهرداری تبریز موفق شد میهمان همنام ورامینی خود را در ست شماری با نتیجه سه بر دو بدرقه کند.

 

در این دیدار که ۱۰۵ دقیقه بطول انجامید و دو هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور داشتند، شاگردان عادل بناکار سرمربی تیم شهرداری تبریز در ست های دوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶ و ۳۱ بر ۲۹ مغلوب شهرداری ورامین شدند اما در ست های اول، سوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۲۳ و ۱۵ بر ۱۱ فاتح میدان شدند تا ضمن کسب دهمین پیروزی خود، ۲۵ امتیازی شوند.
مصطفی شریفات، امیر حسینی، حسام بخششی، حمزه زرینی، میکائیل تاجر و میر بابک موسوی ترکیب تیم شهرداری تبریز در ابتدای این مسابقه بودند.
فرهاد نفرزاده سرمربی تیم شهرداری ورامین نیز در ابتدای این مسابقه از ترکیب رسول نجفی، مسعود غلامی، رحمان داوودی، آندره، محمد محمد کاظم و آرمین تشکری استفاده کرد.
به این ترتیب شهرداری تبریز با ۱۰ برد، تنها یک باخت و ۲۵ امتیاز، پس از بانک سرمایه در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار گرفت.

 

نماینده آذربایجان غربی، شهرداری ارومیه نیز قرار بود در خانه والیبال تهران به مصاف سایپا تهران برود که نماینده ارومیه بعد از سوت داور به نشانه اعتراض به رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار قبلی این تیم برابر پیکان تهران، زمین را ترک کرد و بر اساس اعلام ناظر مسابقه باخت فنی سه بر صفر (سه ست ۲۵ بر صفر) برای این تیم منظور شد.
بدین ترتیب نارنجی پوشان سایپا هفتمین برد خود را بدون رقابت با حریف به دست آوردند و ۲۱ امتیازی شدند. با ثبت این باخت فنی در پرونده شهرداری ارومیه، این تیم با ۳ برد، ۸ باخت و کسب ۱۱ امتیاز بر رتبه یازدهم جدول تکیه کرد تا عملا شانسی برای حضور در جمع شش تیم مرحله دوم رقابت ها نداشته باشد.