اتمام محرومیت کاپیتان تراکتورسازی/ کیانی در برابر استقلال خوزستان بازی میکند
اتمام محرومیت کاپیتان تراکتورسازی/ کیانی در برابر استقلال خوزستان بازی میکند

محرومیت دو ماهه کاپیتان تراکتورسازی فردا به اتمام می رسد.

به گزارش عصر تبریز و به نقل از فارس، مهدی کیانی روز ۲۷ آبان و در روز بازی مقابل تیم پیکان تهران با محرومیت ۲ ماهه به دلیل اتفاقات تمرین تیم تراکتورسازی محروم شد.

با وجود تلاش و رایزنی‌‌های زیاد محرومیت کیانی بخشیده نشد. این در حالی است که تاج رئیس فدراسیون فوتبال به صورت شفاهی به مسؤولان تیم تراکتورسازی خبر از کاهش این محرومیت به یک ماه داده بود و قرار بود وی در بازی مقابل سپاهان بازی کند، اما کیانی در بازی با سپاهان محروم بود.

تاج بعد از بازی تراکتورسازی با سپاهان در دیدار با بیگی عنوان کرد بقیه محرومیت کیانی بخشیده شده است و وی از بازی با سپیدرود می‌تواند در تیم تراکتورسازی بازی کند.

اما باز هم نام کیانی در لیست محرومان تیم تراکتورسازی از سوی کمیته انضباطی اعلام شده و این جریان تا پایان نیم فصل ادامه داشت.

۲۷ آذر محرومیت کیانی به اتمام می رسد و وی قادر است در بازی مقابل تیم استقلال خوزستان تیمش را همراهی کند.

تراکتورسازی بدون کیانی

کیانی یکی از بهترین بازیکنان این فصل لیگ برتر فوتبال کشور بود. اما عدم حضورش در ۷ بازی تراکتورسازی در نتایج این تیم کاملا تاثیرگذار بود.

وی در لیگ برتر در ۶ بازی تیم تراکتورسازی حضور نداشت که این تیم تنها برابر سپیدرود رشت به پیروزی رسیده و در مقابل تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان، فولاد خوزستان و نفت آبادان مساوی کرده است و در مصاف با پیکان تهران و سپاهان اصفهان مغلوب شده بود.

در جام حذفی نیز تراکتورسازی بدون کیانی در بازی مقابل فجر سپاسی کارش در ۹۰ دقیقه قانونی گره خورده بود و در دقیقه آخر بازی شاگردان گل محمدی بازی را به تساوی و از خطر حذف گریختند.

البته در وقت اضافی تیم تراکتورسازی با زدن ۳ گل به برتری قاطع ۵ بر ۲ برابر فجر سپاسی دست یافتند.

‌مهدی کیانی حالا مصمم‌تر از گذشته در بازی مقابل استقلال خوزستان نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا در نیم فصل دوم و جام حذفی روزهای خوبی را برای تراکتورسازی رقم زند.