حماسه ۹ دی نماد ایستادن بر سر آرمان‌های نظام تا پای جان است/مردم تبریز ۸ دی ۸۸ اولینی به اولین‌های خود افزودند

دسته: سیاسی
بدون دیدگاه
پنج شنبه - ۷ دی ۱۳۹۶
سازمان بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی در پیامی تاکید کرد: حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد، در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

به گزارش عصر تبریز ، سازمان بسیج رسانه آذربایجان شرقی امروز با صدور پیامی، سالگرد حضور پرخروش مردم همیشه در صحنه آذربایجان در هشتم دی همچنین روز تجلى روح دیانت حاکم بر دله‌اى مردم‏ در ۹ دى سال ۱۳۸۸ را گرامی داشت.

در این این پیام آمده است: مردم ما در مقابله‌ با فتنه خودشان به پا خاستند. نهم دی در سراسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زد. این کار را خود مردم کردند. این حرکت یک حرکت خودجوش بود؛ این خیلی معنا دارد؛ این نشانه‌ این است که این مردم بیدارند و هشیارند. (مقام معظم رهبری ۱۳۸۹/۱۰/۰۸)

در این پیام تاکید شده است: از آن جایی که شهر تبریز به عنوان قلب تپنده آذربایجان شناخته می‌شود و تاریخ همیشه پرافتخار آذربایجان نیز موُید این امر است، مردم تبریز در هشتم دی ماه سال ۸۸ به صورت خودجوش حماسه بی‌نظیری از خود خلق کردند که در نهایت حماسه ۹ دی را رقم زد. حماسه‌ای که نماد عزت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

پیام بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی می‌افزاید: راهپیمایی عظیم مردم در ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زرین دیگری در افتخارات ملت قهرمان ایران به حساب می‌آید. پیام اصلی مردم در ۹ دی، پایبندی همیشگی به ارزش‌های دینی به ویژه عاشورای حسینی، نفی سلطه زورگویان و زیاده‌خواهان، پیروی از راه امام و شهیدان، اعتقاد راسخ به اصل مترقی ولایت فقیه و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله‌العالی) و وفاداری نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.

این پیام تاکید کرده است: بی‌شک نقش بی‌بدیل رسانه‌ها در افزایش آگاهی‌های عمومی و بصیرت‌افزایی بر کسی پوشیده نیست، بر همین اساس اعضای بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی خود را متعهد می‌داند تا در مسیر آرمان‌های انقلاب و رهبری همواره پیشتاز بوده و به دین خود ادا کند.

در پایان این پیام آمده است: بسیج رسانه استان آذربایجان‌شرقی ضمن گرامیداشت این روز بزرگ و دعوت از آحاد مردم برای شرکت در مراسم هشتم دی (روز جمعه) تبریز و مراسم ۹ دی، از اهالی رسانه‌ و با بصیرت قلم، خواستار انعکاس گسترده این رویداد بزرگ همچون گذشته است.


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل