رسانه‌های معاند در ماجرای آی‌سن ناکام ماندند/ مشکلاتمان را خودمان حل می‌کنیم
رسانه‌های معاند در ماجرای آی‌سن ناکام ماندند/ مشکلاتمان را خودمان حل می‌کنیم

پدر آی‌سن ادیب گفت: برخی از رسانه‌های بیگانه و کانال‌های معاند به دنبال سوء‌استفاده از اتفاقات اخیر وزنه‌برداری جام فجر و آی‌سن بودند.

عصر: اسلام ادیب، پدر دختر وزنه‎بردار اردبیلی اظهار کرد: بعد از دعوت فدراسیون وزنه‌برداری از آیسن ۸ ساله برای حضور در مراسم اختتامیه جام فجر، شور و شوق غیرقابل وصفی در دخترم از بابت حضور در چنین رویداد بزرگی ایجاد شد و این موضوع به یکی از آرزوهای شیرین آیسن تبدیل شد.

وی افزود: طبق قرار قبلی از آیسن دعوت گردید تا با حضور در  مراسم اختتامیه به صورت نمادین اقدام به مهار وزنه در حرکات یک‎ضرب و دوضرب کرده و از لباس رسمی وزنه‌برداری زنان نیز رونمایی شود.

پدر آی‌سن ادامه داد: در زمان برگزاری مراسم اختتامیه، با وجود اینکه آیسن آماده حضور در مراسم شده بود، با ممانعت مسؤولان برای ورود به برنامه مواجه شد و همین مسئله ناراحتی آیسن را در پی داشت.

وی توضیح داد: بعد از این اتفاق، تمامی تلاش‌های بنده و مربی وی برای انجام رایزنی‌های نهایی و جلب موافقت مسؤولان اجرایی با شکست مواجه شد تا اینکه امروز با تماس تلفنی از سوی استاندار خوزستان مواجه شدیم و در آن قول حضور آیسن در مراسم داده شد، هر چند با وجود اتفاقات قبلی باور کردن این موضوع برای ما سخت به نظر می‌رسید اما خوشبختانه مشکل حضور در مراسم برطرف شد.

پدر آی‌سن از مهار وزنه ۱۷ کیلویی آیسن در حرکت یکضرب و ۲۵ کیلو در حرکت دوضرب در محل برگزاری مراسم اختتامیه جام فجر خبر داد و گفت: مهار این وزنه‌ها در حد رکورد جوانان دختر ایران بوده و این در شرایطی است که آیسن در سن نونهالی قرار دارد و تمامی مربیان وزنه‌برداری از مهارت و توانایی بسیار بالای آیسن برای درخشش در این رشته ورزشی خبر می‌دهند.

وی با قدردانی از زحمات استاندار خوزستان، عزیز علی حسینی و سعید علی حسینی، توضیح داد: علاقه آیسن به وزنه‌برداری تا حدی است که حتی در زمان تماشای کارتون و بازی‌های کودکانه به صورت نمادین اقدام به مهار وزنه‌ کرده و نبرد با پولاد سرد به یکی از شیرین‌ترین بازی‌های کودکانه او تبدیل شده است.

پدر آی‌سن یادآور شد: برخی از رسانه‌های بیگانه و کانال‌های معاند به دنبال سوء‌استفاده از این اتفاق بر علیه نظام بودند که باتوجه به اینکه تمامی حرکت‌های ما در چارچوب نظام بوده، به هیچ عنوان همکاری با رسانه‌های بیگانه انجام نشده و این مشکل را خودمان برطرف کردیم.

انتهای پیام/