۱۰۰ دستگاه آمبولانس درگیر بروکراسی اداری/ آمبولانس‌های بدون شماره‌گذاری ۲ سال است در پارکینگ خاک می‌خورند
۱۰۰ دستگاه آمبولانس درگیر بروکراسی اداری/ آمبولانس‌های بدون شماره‌گذاری ۲ سال است در پارکینگ خاک می‌خورند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در خصوص یکصد دستگاه آمبولانس دپو شده در جلفا گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی با پلاک گذای شماره ارس مخالفت کرد و گفتند اجازه نمی‌دهیم به‌غیراز محدوده مشخص‌شده، خودرو با پلاک منطقه آزاد ارس تردد کند.

به گزارش عصرتبریز، محمدحسین صومی در رابطه با یکصد دستگاه آمبولانس دپو شده در جلفا اظهار داشت: متأسفانه این آمبولانس‌ها مدت دو سال است که خریداری‌شده و بنا بر این بود با شماره منطقه آزاد ارس پلاک‌گذاری و در استان توزیع شود.

وی افزود: اما پلیس راهنمایی و رانندگی با این موضوع مخالفت کرده و عنوان داشته اجازه نمی‌دهیم غیر از محدوده مشخص‌شده، خودرو با پلاک منطقه آزاد ارس در جاهای دیگر تردد کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز اضافه کرد: با توجه به این موضوع، تنها ۱۰ دستگاه به منطقه مرند و خداآفرین تحویل داده‌ شده و مابقی همچنان اجازه توزیع ندارند.

وی خاطرنشان کرد: پس از پیش آمدن این شرایط، تصمیم گرفته شد شماره پلاک ملی شود، اما تا به امروز با گذشت دو سال و تلاش‌های فراوان انجام شده این امر بی‌ثمر مانده و هر بار برای اتمام کار مراجعه می‌کنیم، نامه دیگری را طلب می‌‌کنند.

صومی بابیان اینکه متأسفانه در یک بروکراسی اداری گرفتار شده‌ایم، ادامه داد: با این‌ وجود همچنان نمایندگان علوم پزشکی تبریز در تهران درگیر حل مشکل شماره‌گذاری آمبولانس‌ها هستند.

انتهای پیام/