همیشه از پیشنهاد تراکتور استقبال می کنم
همیشه از پیشنهاد تراکتور استقبال می کنم

بازیکن سابق تراکتورسازی از تمایل خود برای حضور در این تیم صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار عصر، بازیکن تبریزی تیم نفت تهران که فصل بدی را به همراه این تیم پشت سر گذاشت در مورد فصلی که گذشت و مسائلی دیگر صحبت کرد که در ادامه می توانید بخوانید:

نفت نفرین شده بود

نفت تهران تیمی بود که باید بگویم نفرین شده بود. با وجود حضور بازیکنان خوب و سرشناس و تلاش همه مجموعه تیم نتایج به گونه ای که باید رقم نخورد تا شاهد سقوط نفت باشیم. من به شخصه زمانی که در نفت تهران حضور یافتم به هیچ عنوان تصور چنین روزهایی را نمی کردم. آمده بودم که در نفت نتایجی بگیریم که توام با تکرار کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشد ولی نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه سهمیه فصل جاری لیگ قهرمانان که کسب شده بود را نیز از دست دادیم و در لیگ برتر هم که سقوط کردیم. اتفاقات بسیاری در این مورد دخیل بودم که من به عنوان بازیکن تمایلی به ورود به آنها ندارم.

تراکتورسازی همه را شوکه کرد

تراکتورسازی نامی است که فوتبال آذربایجان آن را همواره با افتخار یدک می کشد. من بچه تبریزم و می دانم که مردم این شهر با تراکتور زندگی می کنند. روزی که تیم نتیجه بگیرد کل شهر خوشحال است و زمانی که تیم نتیجه نگیرد می توان غم را در چهره همه دید. امسال تراکتور همه را شوکه کرد. وضعیتی که این تیم در آن قرار داشت وضعیتی بسیار سخت و عجیب بود که هر تیمی را از پای در می آورد. خوشحالم که نهایت این اتفاقات به فاجعه سقوط همراه نشد. هواداران امسال خیلی زجر کشیدند و امیدوارم که در سال های آینده با بهتر شدن اوضاع شاهد تکرار دوباره روزهای خوب تراکتور در ایران و آسیا باشیم.

دوست دارم در تراکتور باشم

علاقه به تراکتور چیزی نیست که کتمان کنم دوست دارم در تراکتور باشم ولی هنوز شرایط به گونه ای نیست که بتوان برای حضور در این تیم مذاکره ای انجام داد. چون مدیریت و مالکیت باشگاه کاملا مشخص نشده و فرایند بستن تیم برای فصل آینده آغاز نشده است. پیشنهاد از تیم تراکتورسازی که من روزهای بسیار خوبی را در آن سپری کرده ام پیشنهادی است که من همیشه از آن استقبال می کنم. همیشه آماده ام که به عنوان یک سرباز برای هواداران خونگرم آذربایجانی فوتبال بازی کرده و برایشان در لباس تراکتور افتخار بیافرینم.

انتهای پیام/