شهرداری نمی‌تواند تیمی مثل تراکتورسازی را اداره کند/ باشگاه به فرد دارای صلاحیت و شرایط مالی خوب واگذار شود
شهرداری نمی‌تواند تیمی مثل تراکتورسازی را اداره کند/ باشگاه به فرد دارای صلاحیت و شرایط مالی خوب واگذار شود

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی، گفت: شهرداری با شرایطی که دارد نمی‌تواند باشگاهی مثل تراکتورسازی را اداره کند.

به گزارش عصرتبریز، محمدحسین جعفری در مورد بحث خصوصی‌سازی باشگاه تراکتورسازی،گفت: خیلی اطلاع دقیقی از این مسئله ندارم اما حرفی که در شهر مطرح می‌شود این است که قرار بر واگذاری باشگاه تراکتورسازی است.

وی در مورد اینکه آیا واگذاری تراکتورسازی به بخش خصوصی تصمیم درستی است، عنوان کرد: در شرایطی که سپاه نمی‌توانند برای باشگاه تراکتورسازی هزینه کند مصلحت بر این است که تراکتورسازی به فردی دارای صلاحیت واگذار کند. البته برخی نظرشان این است که باشگاه به مردم واگذار شود اما باید شرایط به طور دقیق بررسی شود. به نظر من اگر باشگاه به فرد دارای صلاحیتی که همین الان نامش هم مطرح شده واگذار شود تصمیم درستی است.

جعفری در مورد اینکه آیا منظورش زنوزی است، گفت: بله همینطور است.

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی در مورد مطرح شدن نام شهرداری برای گرفتن سهام این باشگاه گفت:‌ شهرداری همین الان قصد دارد تیم خود در دسته یک را واگذار کند. وضعیت شهرداری مشخص است. شهرداری با شرایطی که دارد نمی‌تواند تیمی مثل تراکتورسازی را اداره کند. شهرداری تیم را نمی‌تواند پشتیبانی کند و مدیریتش هم موجود نیست. شهرداری در لیگ برتر تیم داشت و یک سال در میان این تیم سقوط می‌کرد.  به نظر من بخش خصوصی ورود کند بهتر است و اینکه تیم به یک نفر واگذار شود بستر برای موفقیت فراهمتر است.

وی در مورد اینکه سابقه نشان داده تیم‌هایی که به بخش خصوصی واگذار شدند سرنوشتی جز ناکامی نداشتند، اظهار داشت: باید در بحث واگذاری دقت زیادی کرد. بحث‌ مدیریت تیم‌های لیگ برتری با این هزینه‌هایی که وجود دارد می‌تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد. باید در انتخاب فرد و تضمین‌هایی که می‌دهد دقت شود. باید شخصیت‌، سابقه و شرایط مالی فرد متقاضی بررسی شود و سپس تصمیم دقیقی را اتخاذ کرد.

انتهای پیام/