۲ کشته و یک مصدوم بر اثر ریزش ساختمان نیمه‌کاره در اهراب
۲ کشته و یک مصدوم بر اثر ریزش ساختمان نیمه‌کاره در اهراب

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز گفت: ۲ کارگر در اثر ریزش ساختمان نیمه کاره در خیابان اهراب جان باختند.

به گزارش خبرنگار عصر، آتش پاد داوود طالب نژاد در خصوص این حادثه گفت: حوالی ساعت ۱۵:۲۵ دقیقه امروز با اعلام ریزش آوار در یک ساختمان در حال احداث واقع در خیابان اهراب، اکیپی از آتش نشانان ایستگاه های شماره ۱ و ۱۰ جهت بررسی و امداد عازم محل حادثه شدند.

وی افزود: با اعلام وقوع این حادثه، آتش نشانان ایستگاه های ذکر شده سریعا به همراه تجهیزات امداد و نجات به محل حادثه شتافته و مشاهده کردند زمانی که ۳ کارگر مشغول کار در ساختمان نیمه کاره بودند، دیوار ریزش کرده و موجب مدفون شدن هر ۳ کارگر در زیر آوار شده است که بلافاصله آتش نشانان با رعایت اصول امداد و نجات در آوار، عملیات امداد رسانی را آغاز کردند.

داوود نژاد با اشاره به واکنش سریع آتش نشانان در عملیات آوار برداری این حادثه، افزود: آتش نشانان پس از لحظاتی تلاش هر ۳ کارگر را از زیر آوار خارج و جهت بررسی در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند که پس از بررسی های لازم مشخص شد، دو کارگر جان باخته و یک کارگر دیگر نیز دچار مصدومیت اعضای مختلف بدن شده است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: آتش نشانان در پایان عملیات با ایمن سازی محل حادثه و ارایه توصیه های ایمنی لازم به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

انتهای پیام/