مشکلات مناطق مرزی باید حل و فصل شود
مشکلات مناطق مرزی باید حل و فصل شود

امام جمعه تبریز با تاکید بر لزوم توجه مسئولان به مرزها و مشکلات آنها گفت: باید مشکلات و نواقص مناطق مرزی حل و فصل شود و مسئولان به این مناطق توجه ویژه ای داشته باشند.

به گزارش عصرتبریز، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم عصر سه‌شنبه در بازدید از مناطق مرزی شهرستان جلفا با بیان اینکه مرزهای کشورمان ناموس ما حساب می شود، ادامه داد: باید همه مردم و مسئولان برای حفظ و صیانت از مرزها تلاش کنند.

وی سپس با اشاره به ضرورت توجه به مسائل فرهنگی درمناطق مرزی گفت: باید برنامه های مختلف فرهنگی در شهرها و روستاهای مرزی انجام شود.
آل هاشم با تاکید بر لزوم توجه مسئولان به مرزها و مشکلات آنها اظهار داشت: باید مشکلات و نواقص مناطق مرزی حل و فصل شود و مسئولان به این مناطق توجه ویژه ای داشته باشند.

امام جمعه تبریز همچنین در ادامه با بیان اینکه مرزبانان با انجام ماموریت های مختلف برای صیانت ار مرزهای کشورمان با فضیلت ترین اعمال را انجام می دهند، افزود: اید دست در دست مرزبانان، امنیت در داخل کشور و مرزها را تأمین کنیم.

آل هاشم با اشاره به دشمنی آمریکایی ها با مردم ایران و تلاش آنها برای ایجاد ناامنی در جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا در صدد ضربه به انقلاب هستند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز سپس اظهار داشت: آمریکا و اسرائیل با تربیت عناصر تکفیری و سلفی در خاورمیانه، به دنبال ناامن کردن منطقه و کشورهای اسلامی هستند.

انتهای پیام/