صفی‌پور: آئین گرامیداشت روز خبرنگار در تبریز برگزار می‌شود

دسته: آذربایجان شرقی , ویژه
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۱۲ مرداد ۱۳۹۴

عصر تبریز: علی‌اکبر صفی‌پور، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان ‌شرقی روز گذشته، ۱۱ مرداد در جمع خبرنگاران از برگزاری آئین گرامیداشت روز خبرنگار در ۱۴ مرداد سالجاری خبر داد و اظهار کرد: ‌این آیین از ساعت ۹ در سالن اقبال آذر مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز آغاز می‌‎شود.

وی ادامه داد: برنامه‌‎های رسمی گرامیداشت روز خبرنگار در تبریز با حضور اسماعیل جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی و حسین انتظامی، معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد.

صفی‌پور بیان کرد: این آیین با برنامه‏‌های متنوعی از جمله سخنرانی، پخش کلیپ و اهدای جوایز به خبرنگاران و اصحاب مطبوعات همراه است. خبرنگاران در جامعه نقشی کلیدی در بیان حقایق و نظارت بر امور داشته و در  ارتقای سطح اجتماعی و حل معضلات در کنار ارتقای فرهنگ عمومی نقشی مهم دارند.

صفی‌پور گفت: خبرنگاری حرفه‌ای است که نیازمند سعه‌ صدر بوده و در عین حال دارای دامنه‌ تأثیر فراوان است و  انعکاس اخبار و رویدادهای مستند و درست از جامعه توسط خبرنگاران، موجبات حل مشکلات مردم و جامعه را فراهم می‌سازد. خبرنگاران زبان گویا و ناظران جامعه‌اند و می‎توانند در ایجاد زمینه برای حل مشکلات مردم از سوی مسئولان نقش تاثیرگذاری داشته باشند.

 


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
کانال تلگرام پایگاه خبری عصر تبریز
دیدگاه ها
صرف نظر از پاسخگویی

سوال امنیتی *

آذربایجان شرقی
ایران
بین الملل