فوتبال 4 جانبه پیشکشوتان تبریز با قهرمانی ملوان و تجلیل از استاد صباغ به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار عصر، تورنمنت چهارجانبه فوتبال پیشکسوتان نکوداشت مقام استاد بیوک صباغ با قهرمانی تیم پیشکسوتان ملوان بندر انزلی به پایان رسید. در دیدار پایانی مسابقات تیم ملوان بندرانزلی با برتری ۳ بر ۱ برابر تیم منتخب تبریز به مقام قهرمانی مسابقات دست یافت. قضاوت بازی پایانی با کاظم شجاعی داور پیشکسوت فوتبال تبریز بود.

در بازی رده‌بندی با قضاوت رضا مستقیم محمدی تیم های متحد تبریز و منتخب اردبیل به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان وقت قانونی با تساوی یک بر یک به اتمام رسید و ۲ تیم مشترکاً به مقام سوم رسیدند.

لازم به ذکر است که در روز اول مسابقات تیم ملوان بندرانزلی برابر تیم منتخب اردبیل با یک گل به برتری دست یافته بود و پیشکسوتان تبریز هم با یک گل برابر متحد تبریز به پیروزی رسیده بودند.

در بین دو نیمه بازی رده بندی، هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی در یک اقدام پسندیده از ۲۶ پیشکسوت فوتبال تبریز و ۲ پیشکسوت استان گیلان و اردبیل تجلیل کرد.

در این مراسم بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی و جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی از بیوک صباغ، علی عطایی، علی‌اصغر کوشافر، ‌حسام گلزار، علی شیردل، اسماعیل هاشمی، جواد صدقی، عباس اسدزاده، اکبر شهابی، جمشید نیکمهر، داود ارغوانی، صمد رسولی، محمد حاج‌محمدی، رحیم عباس قلیزاد طلوعی، هدایت مهابادپور، میر‌مجید ناظمی، عزیز دامنه کوه سرخابی، داریوش حاج‌رشیدی، مجید سوزنده، حبیب چرندابی، احد نظرزاده، خلیل سلیمی، یعقوب شارقی، جلال فاخری، یونس محمودی و یوسف چوپانی و محمود نیلفروشان پیشکسوتان بالای ۷۰ سال فوتبال تبریز بودند، با اهدای لوح تقدیر و جوایزی قدردانی کردند.

همچنین از پیشکسوت استان گیلان نصرت ایران‌دوست و پیشکسوت فوتبال اردبیل مسعود هوشمندی هم تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/