اشتغال جوانان مهم‌ترین مسأله جامعه است
اشتغال جوانان مهم‌ترین مسأله جامعه است

استاندار آذربایجان شرقی گفت: مهم‌ترین موضوعی که باید در حال حاضر به آن توجه دهیم اشتغال جوانان است و در این خصوص باید به جلب و جذب سرمایه‌گذار و کارآفرین همت گماشت.

به گزارش عصرتبریز، مجید خدابخش در آیین افتتاح طرح‌های عمرانی و خدماتی بخش ترکمانچای شهرستان میانه، افزود: اهالی ترکمانچای مردمی سختکوش و پرتلاش هستند و این بخش نیز از هر جهت آمادگی برای جلب و جذب سرمایه‌گذار را دارد.

وی با اشاره به تسهیلات ارزان‌قیمت ۶ درصدی به روستاها و شهرهای کوچک، گفت: ترکمانچای می تواند از همه لحاظ از این تسهیلات بهره لازم را ببرد.

خدابخش عدالت اجتماعی را از محوری ترین شعارهای انقلاب اسلامی ایران برشمرد و گفت: امیدواریم با مساعدت و مشارکت مردم، خیرین و دولت این شعار محوری انقلاب در جای جای ترکمانچای نیز گسترده شود.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با بیان اقدامات مهم دولت در حوزه بهداشت و درمان، گفت: در استان آذربایجان شرقی ۳ هزار و ۴۰۰ تخت بیمارستانی موجود است که از این تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ تخت برای قبل از انقلاب بوده و فرسوده شده که با طرح تحول سلامت ۳ هزار تخت استاندارد در حال اجراست و این کارآمدی نظام جمهوری اسلامی را نشان می دهد.

وی گفت: این امور و کارهای بزرگ در دیگر حوزه ها در سایه این نظام انجام شده است که مثال کوچک آن افتتاح مرکز اورژانس و پروژه در حال اجرای بستر درمانی در بخش ترکمانچای است.

انتهای پیام/