ناجا پرونده سرقت خودروهای نمایندگان را با جدیت دنبال کند
ناجا پرونده سرقت خودروهای نمایندگان را با جدیت دنبال کند

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس توضیحاتی را درباره خبر سرقت خودروهای نمایندگان ارائه کرد.

به گزارش عصرتبریز، محمد حسن‌نژاد اشاره به موضوعات مطرح شده درباره پرونده سرقت خودروهای نمایندگان مجلس، گفت: اخیرا مصاحبه ای در رابطه با سرقت خودرو نمایندگان در یکی از خبرگزاری ها منتشر شد که در اینجا لازم است برخی توضیحات را درباره آن ارائه کنم چون در این رابطه خلط مبحث صورت گرفته است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در رابطه با تعداد خودروهای سرقتی نمایندگان مجلس باید بگویم که منظور من اصلا میزان و تعداد خودروها نبوده و بحث من در مورد سرقت ۲۰ خودرو نیست و حتی در آن مصاحبه سرقت ماشین خود را به عنوان یک مثال مطرح کردم تا حساسیت موضوع را نشان دهم و اصلا مقصودم ذکر تعداد خودروهای مسروقه نمایندگان نبود بلکه می خواستم تأکید کنم که اگر ناجا برای پیگیری خودرو اینجانب به عنوان نماینده مجلس با جدیت ورود نمی کند و نتیجه بعد از یکسال و نیم مشخص نمی شود، پس مردم که اموالشان مورد سرقت قرار می گیرد، دچار چه مشکلاتی خواهند شد.

وی افزود: برخی از رسانه ها از قول من گفته اند که ماشین سرقتی، دولتی بوده است، در این جا ضمن تکذیب این موضوع، باید بگویم که این خودرو، ماشین شخصی من بوده و حال برخی از رسانه ها اعلام کرده اند که خودرو سرقتی، دولتی بوده است.

حسن نژاد همچنین تصریح کرد: موضوع و دغدغه اصلی اعتراض و مصاحبه من در رابطه با سرقت خودرو، عملکرد و رویکرد ناجا در برخورد با تخلفات و پرونده های سرقت بوده است، از این رو من به دنبال پیدا شدن خودروی خود یا دیگران نیستم، بلکه دغدغه اصلی من، عملکرد ناجا در پیگیری پرونده ها و مشکلات مردم است.

این نماینده مردم در مجلس دهم اضافه کرد: وقتی نگاه می کنم که خودروی من به عنوان نماینده مجلس به سرقت رفته و با گذشت بیش از  یک سال هنوز پیدا نشده است، به این فکر فرو می روم که پس مردم چه کاری انجام داده و اینگونه پرونده های مردم به چه میزان به طول می انجامد و هدف اصلی من از مصاحبه با رسانه ها طرح همین موضوعات بود نه اینکه بگویم که ماشین من یا چند نماینده به سرقت رفته است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: ناجا باید پاسخگو باشد که به چه میزان توانسته در پیگیری پرونده های سرقت و تأمین امنیت مالی جامعه موفق بوده و سارقان را شناسایی و دستگیر کند.

انتهای پیام/