واکنش مدیرعامل تراکتور به حاشیه‌سازی شفر
واکنش مدیرعامل تراکتور به حاشیه‌سازی شفر

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به حاشیه‌سازی شفر واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار عصر، در حاشیه مراسم تجلیل از اصحاب رسانه توسط باشگاه تراکتورسازی، صادق درودگر مدیرعامل این باشگاه صحبت‌هایی را در مورد مصاحبه اخیر ویلفرد شفر سرمربی تیم استقلال تهران انجام داد.

درودگر در واکنش به مصاحبه اخیر وینفرد شفر در مورد رقم قراردادهای خارجی باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: من در مورد این موضوع می‌خواهم به سه نکته اشاره کنم؛ مورد اول اینکه به نظر من در روزهای قبل از بازی حساس، یک سرمربی از لحاظ حرفه‌ای حق صحبت در مورد تیم حریف را ندارد و این صحبت‌ها مصداق حاشیه‌سازی بوده و از سرمربی‌ حرفه‌ای همچون وینفرد شفر بعید است.

وی افزود: مورد دوم اینکه اینگونه صحبت‌ها در حیطه وظایف یک سرمربی نمی‌گنجد و اگر قرار باشد چنین صحبت‌هایی انجام شود باشگاه استقلال مدیر و مدیرعامل دارد و وی باید در این مورد اظهار نظر کند نه سرمربی!

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در توضیح نکته سوم، گفت: آیا آقای شفر قراردادهای ما را دیده است و می‌داند که رقم آن‌ها به ریال است یا دلار و در این مورد اظهار نظر می‌کند؟

وی در پایان خاطرنشان کرد: مطمئناً آقای شفر قراردادهای ما را ندیده‌اند و اظهار نظر ایشان واقعیت ندارد چراکه قراردادهایمان به صورتی منعقد شده است که شاید از قرارداد خود ایشان با استقلال کمتر باشد!

انتهای پیام/