خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی هستند
خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی هستند

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، خبرنگاران مطبوعات و خبرگزاری ها را جزو طلایه داران جبهه آگاهی جامعه عنوان کرد.

به گزارش عصرتبریز، سعید حاجی زاده روز سه‎شنبه در آیین بزرگداشت روز خبرنگار با بیان این مطلب اظهار کرد: خبرنگاران خبرگزاری ها و مطبوعات در یک سال گذشته در بحث اطلاع رسانی خدمات شهرداری و انعکاس اخبار و انتقادات در این زمینه گام های بزرگی برداشته اند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، ادامه داد: در روزگاری که از آن به عصر اطلاعات و فن آوری نام می برند، نقش خبرنگار بیش از همه مورد توجه است چرا که آنان تازه ترین اطلاعات را در اختیار مخاطبان قرار می دهند.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز در ادامه افزود: امروز بنده به عنوان خبرنگار نه به عنوان مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز، افتخار می کنم در کنار همکاران خبری خود این روز پربرکت را جشن می گیریم.

وی همچنین یاد پیشکسوتان عرصه خبری را گرامی داشت و گفت: پیشکسوتانی چون حمید آرش آزاد، عزیز حمزه زاده، شفائی، علمی و علیزاده نوبری از جمله بزرگان مطبوعات آذربایجان بودند که امروز در کنار ما نیستند اما یاد و خاطره آنان همواره در جان و دل ها زنده است.

انتهای پیام/