نقی زاده: تنها نظر هواداران تراکتور برایم مهم است و بس!
نقی زاده: تنها نظر هواداران تراکتور برایم مهم است و بس!

هافبک تیم تراکتورسازی عقیده دارد که نظر هواداران تیمش تنها موضوعی است که مورد توجه او قرار دارد.

به گزارش خبرنگار عصر، روز گذشته شاهد کامنت‎های بسیاری از سوی هواداران تیم استقلال تهران زیر پست آخر علیرضا نقی‎ زاده، هافبک تیم تراکتورسازی بودیم.

هواداران استقلال که از اظهارات اخیر نقی زاده در مورد بازی روز جمعه مقابل استقلال ناراحت شده بودند، با کامنت‎های منشوری خود حسابی از خجالت این بازیکن در آمدند. در آستانه بازی با استقلال در مورد این بازی و اتفاقی که روز گذشته رخ داد با علیرضا نقی زاده هم کلام شدیم:

تنها نظر هواداران تراکتور برایم مهم است و بس!

متاسفانه شاهد اظهار نظرهای بسیار زشتی از سوی هواداران تیم استقلال در پیج شخصی‌ام بودم. البته این اظهارات برایم اهمیت زیادی ندارد چرا که تنها نظر هواداران تراکتور برایم مهم است و بس! من گلایه ای از هواداران استقلال ندارم و این اتفاق را به حساب کری ها قبل بازی و واکنش های احساسی آنها می‎گذارم. به عنوان یک بازیکن نه در حرف بلکه در عمل به دنبال عملی کردن اهدافم هستم. آمار گویای این مساله است که من در سال های گذشته مقابل استقلال عملکرد خوبی داشتم و اگر خدا یاری کند این هفته نیز به دنبال تکرار بازی های خوبم مقابل استقلال هستم.

جای هیچ توجیهی نیست باید خوب باشیم

هواداران تراکتورسازی در سال های اخیر حسابی از نتایج تیم‎شان ناراحت و دلگیر شده‎اند. این فصل با مساعدت آقای زنوزی، مجموعه بسیار خوبی گرد هم آمده است. نهایت هدف این مجموعه کسب نتایج خوب و شاد کردن دل هوادارانی است که همواره پشت تیم‎شان بوده و هیچ گاه تراکتور را تنها نگذاشته‎اند. در این شرایط جای هیچ توجیهی نیست باید خوب باشیم.

بازی با استقلال…

در نزد هواداران و رسانه‎ها، بازی تراکتورسازی و استقلال همیشه یک بازی ویژه بوده است. ما بازیکنان اما طبق وظیفه‎ای که داریم بایستی در تک تک بازی ها با نهایت انگیزه و توان خود ظاهر شویم. همه بازی ها سه امتیاز دارند و هیچ بازی به دلیل حساسیتش امتیاز بالاتری ندارد. این گونه حساسیت ها در نزد هواداران و رسانه ها طبیعی است ولی ما به عنوان بازیکن حرفه ای بایستی با تمرکز کامل تمرین کنیم و در روز بازی با تمام توان برای کسب بهترین نتیجه برای تیم‎مان تلاش کنیم.

در آزادی تنها نخواهیم بود

هواداران تراکتورسازی همواره نشان داده‎اند که این تیم در تهران یک میزبان واقعی به شمار می‎رود. مطمئن هستم که روز جمعه در آزادی تنها نخواهیم بود و هواداران تراکتورسازی بار دیگر با حضور پرشور خود خاطره‎ای دیگر را در تاریخ تیم محبوب‎شان رقم خواهند زد. بی‎شک حضور پر تعداد تماشاگران‎مان در بازی روز جمعه انگیزه ما را دو چندان خواهد کرد.

انتهای پیام/