اعلام زمان و مکان برگزاری مسابقات والیبال آقایان جام تبریز ۲۰۱۸
اعلام زمان و مکان برگزاری مسابقات والیبال آقایان جام تبریز ۲۰۱۸

دبیرخانه برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز با صدور اطلاعیه‌ای زمان آغاز و محل برگزاری مسابقات والیبال آقایان جام تبریز ۲۰۱۸ را اعلام کرد.

به گزارش عصرتبریز، نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز از ابتدای ماه مبارک رمضان و با برگزاری مسابقات فوتسال جام تبریز ۲۰۱۸ آغاز شد. این المپیاد که در ادامه نیز با برگزاری مسابقات ورزش های بومی-محلی پیگیری شد، از روز چهارشنبه هفته جاری با برگزاری مسابقات والیبال آقایان جام تبریز ۲۰۱۸ تداوم می یابد.

دبیرخانه برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز در اطلاعیه شماره ۲۱ خود زمان آغاز و سالن‌های برگزاری این مسابقه را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

با سلام و آرزوی توقیق برای همه عزیزان و ورزشکاران، مسابقات والیبال المپیاد ورزشی محلات تبریز در دو رده سنی زیر ۱۸ سال و بزرگسالان با دستور دکتر علیرضا رحیمی، مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری کلانشهر تبریز، از روز چهارشنبه هفته جاری، ۲۴ مردادماه در سالن‌های شهدای خطیب و شهروند آغاز خواهد شد.

۳۶ تیم در این دوره از مسابقات حضور دارند که در گروه های چهارگانه به رقابت می پردازند. سرپرستان محترم تیم‌ها؛ لطفا از روز دوشنبه ۲۲ مردادماه برنامه بازی‌های تیم خود را در سایت رسمی سازمان ورزش پیگیری نمایند.

گفتنی است مهندس عادل بنارکار، افتخار والیبال کشورمان به عنوان مسئول مسابقات و آقای رضا عباسی به عنوان مدیر اجرایی در این مسابقات حضور خواهند داشت.

شرکت‌کنندگان در این مسابقات می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، در ساعات اداری با دبیرخانه برگزاری نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز با شماره تلفن ۰۴۱۳۴۴۴۹۱۹۳ تماس حاصل فرمایند.

انتهای پیام/