استعفای مدیرعامل تراکتور و انتخاب یک جانشین جنجالی
استعفای مدیرعامل تراکتور و انتخاب یک جانشین جنجالی

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال به عنوان مدیرعامل جدید تراکتورسازی انتخاب شد.

به گزارش عصرتبریز، صادق درودگر که هفته گذشته به سمت مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی منصوب شده بود، امروز در تصمیمی غیرمنتظره استعفا کرد و علیرضا اسدی به عنوان جانشین او انتخاب شد.

او در توضیح دلیل استعفایش گفت:

«طی دو سه روز گذشته جلسات متعددی با مالک و اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی برگزار کردیم و صحبت های خوبی درباره موضوعات مختلف مطرح شد. در نهایت به این جمع بندی رسیدم که بهتر است در این مقطع حضور نداشته باشم و در نهایت دوستی از مجموعه تراکتورسازی جدا شوم.»

وی ادامه داد:

«از حمایت های همه تراکتوری ها تشکر می‌کنم. من همه این عزیزان را دوست دارم و دست شان را می‌بوسم. از مالک باشگاه نیز بابت اعتمادش ممنونم اما شرایط به گونه‌ای است که در این مقطع نمی‌توانم کمکی انجام دهد. برای تراکتورسازی آرزوی موفقیت دارم. هواداران به تیم‌شان اعتماد داشته باشند چراکه این تیم مدعی قهرمانی است و انشاالله از این پس من نیز به عنوان هوادار در کنار تیم خواهم بود و با قهرمانی در لیگ برتر و حضور در لیگ قهرمانان آسیا خوشحال خواهم شد.»

بعد از استعفای صادق درودگر از مدیرعاملی باشگاه تراکتورسازی هیات مدیره این باشگاه به ریاست عباس الیاسی جلسه فوری تشکیل داد تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود. پس از بحث و تبادل نظر اعضای هیات مدیره سرانجام ضمن موافقت با استعفای صادق درودگر، علیرضا اسدی عضو هیات مدیره این باشگاه به عنوان مدیرعامل جدید منصوب شد.

اسدی که سابقه دبیرکلی فدراسیون فوتبال را دارد، چند روز قبل به عنوان عضو هیات مدیره تراکتور کارش را شروع کرد و حالا مدیرعاملی این باشگاه را برعهده گرفت. او در دوران دبیرکلی فدراسیون فوتبال بارها به خاطر مصاحبه ها و درگیری‌هایش با اهالی فوتبال جنجال ساز شده بود.

انتهای پیام/