آندو همچنان بدون تیم؛ بوی خداحافظی می‌آید؟!
آندو همچنان بدون تیم؛ بوی خداحافظی می‌آید؟!

کاپیتان سابق تیم ملی جایی در هیچ کدام از تیم های حاضر در لیگ هجدهم ندارد.

به گزارش خبرنگار عصر، آندرانیک تیموریان، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران که پس از حضور در تیم ماشین سازی که همراه با سقوط این تیم به لیگ دسته یک بود، برای همیشه از تیم ملی کنار گذاشته شد، جایی در هیچ کدام از تیم های حاضر در لیگ هجدهم ندارد. تیموریان فصل گذشته را با تیم گسترش فولاد به پایان رساند و عملکرد او در این تیم نیز به گونه ای بود که به نظر می رسید شاهد تداوم حضورش در جمع آبی ها باشیم. این اتفاق اما رخ نداده و در حالی که ۴ هفته از بازی های لیگ برتر گذشته هنوز تیموریان را در هیچ یک از تیم های لیگ برتری مشاهده نکرده ایم.

آندو که سال گذشته نیز پس از شروع بازی های لیگ با گسترش فولاد قرارداد امضا کرد هنوز تصمیمی برای این فصل خود اتخاذ نکرده است. برخی ها این موضوع را نوعی خداحافظی بی سر و صدا می دانند اما هنوز فرصت برای عقد قرارداد با تیم های لیگ برتری وجود دارد و باید دید که آیا تیموریان در روزهای آینده تیمی را برای ادامه فوتبال خود انتخاب خواهد کرد یا خیر؟

لازم به ذکر است که آندو در پایان فصل گذشته با صراحت خبر خداحافظی اش از فوتبال را تکذیب کرده و اعلام نموده بود که هنوز تصمیم دارد چند سال دیگر نیز به صورت حرفه ای فوتبال بازی کند.

انتهای پیام/