آخرین اخبار از تراکتورسازی در آستانه بازی حساس با سپاهان
آخرین اخبار از تراکتورسازی در آستانه بازی حساس با سپاهان

سرپرست تیم تراکتورسازی وضعیت این تیم در آستانه بازی با سپاهان را اعلام کرد.

به گزارش عصرتبریز، تراکتورسازی در یک بازی حساس از هفته پنجم در اصفهان به مصاف سپاهان خواهد رفت. این دیدار تقابل تراکتوری‌های فعلی سپاهان با تیم سابق‌شان خواهد بود که می‌تواند جذابیت‌های ویژه‌ای به همراه داشته باشد.

تراکتورسازی هفته گذشته مقابل سایپا به اولین برد فصل خود دست یافته و انگیزه‌های زیادی در بازی با سپاهان دارد. حسن آذرنیا، سرپرست تیم تراکتورسازی در آستانه این بازی حساس در مورد وضعیت تیم صحبت کرد:

با همه قوا اصفهان می‌رویم

به امید خدا بازیکنان مصدوم‌مان به بازی با سپاهان رسیده‌اند و با همه قوا راهی اصفهان می‌شویم. مصدومیت چند تن از بازیکنان‌مان از همان ابتدای هفته رفع شد و این بازیکنان با شرکت در تمرینات گروهی خود را برای بازی حساس مقابل سپاهان آماده کرده‌اند. به امید خدا بازیکن محروم هم نداریم و این شرایط‌‌‌ مان را در این بازی حساس بسیار خوب و مطلوب کرده است.

نقی زاده ریسک نکرد

نقی زاده برای بازی کردن مقابل سایپا مشکلی نداشت. او با توجه به مصدومت طولانی مدت سال قبلش، ریسک نکرد و مقابل سایپا بازی نکرد. در صورت بازی مقابل سایپا امکان داشت مصدومیت این بازیکن تشدید شود. او استراحت و ریکاوری لازم را انجام داده و در طول هفته نیز در تمرینات گروهی حضور داشت. از نظر آمادگی بدنی، نقی زاده هیچ مشکلی ندارد و در صورت صلاحدید کادر فنی می‌تواند مقابل سپاهان بازی کند.

مردم اصفهان همیشه به ما لطف داشته اند

مردم اصفهان در سال های اخیر همواره میهمان نوازی خود را به ما نشان داده‌اند. لطف آنها همیشه شامل حال ما شده و حضور در این شهر همواره برای ما خاطره‌انگیز و بدون حاشیه بوده است. هواداران تراکتورسازی و سپاهان روابط بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و با وجود مبارزه در داخل زمین، خارج از زمین و روی سکوها با هم رفیق و صمیمی هستند. دوستی بین این دو تیم و هوادارانشان در این روزهای پر حاشیه فوتبال ایران در زمینه هوادار می‌توانند یک الگوی خوب برای سایر تیم‌ها باشند.

انتهای پیام/