نگاهی به شیطنت حاشیه‎ساز خواهر خوانده تراکتور
نگاهی به شیطنت حاشیه‎ساز خواهر خوانده تراکتور

اقدام اخیر باشگاه سپاهان پس از توافق حاج صفی با تراکتورسازی را جز شیطنت حاشیه ساز چیز دیگری نمی توان تفسیر کرد.

به گزارش عصرتبریز، باشگاه سپاهان پس از اینکه از جذب احسان حاج صفی ناامید و نسبت به حضور وی در تیم تراکتورسازی اطمینان پیدا کرد، اقدام به انتشار دو نامه بحث برانگیز نمود. این باشگاه با انتشار نامه ای از سوی باشگاه المپیاکوس به هواداران خود اعلام کرد که مبلغ رضایت نامه احسان حاج صفی بسیار بالاست و باشگاه سپاهان قادر به پرداخت آن نیست. انتشار این نامه در شرایطی که حاج صفی با تراکتورسازی به توافق نهایی رسیده بود، جای تامل بسیار زیادی دارد.

باشگاه سپاهان که در شرایط فعلی با توجه به نفراتی که در اختیار دارد، نیازی به حضور احسان حاج صفی نداشت، با ورود به این موضوع جوی را ایجاد کرد که با روابط دو باشگاه تراکتورسازی و سپاهان هیچ تناسبی ندارد. چنین رفتاری از سوی سپاهانی ها را می توان گونه ای شیطنت حاشیه ساز نامید آن هم در شرایطی که در نقل و انتقالات تابستانی فصل جاری شاهد سرازیر شدن ستاره های تراکتورسازی یکی پس از دیگری به تیم سپاهان بودیم! این نقل و انتقالات در آرامش کامل صورت گرفت و حتی در بازی دو تیم در هفته پنجم نیز هیچ گونه رفتاری خارج از عرف با بازیکنان سابق تراکتورسازی که لباس سپاهان را به تن کرده بودند از جانب هواداران در ورزشگاه و فضای مجازی شاهد نبودیم.

تراکتورسازی در شرایطی احسان حاج صفی را به خدمت گرفت که خود این بازیکن تمایلی به ماندن در المپیاکوس نداشت. باشگاه سپاهان نیز همان گونه که اشاره شد نیازی به احسان نداشت. از طرفی، سپاهان را سال هاست که خواهر خوانده تراکتورسازی می نامند! حال اقدام باشگاه سپاهان در این مقطع در مورد حاج صفی را جز شیطنت حاشیه ساز چیز دیگری نمی توان تفسیر کرد.

لازم به ذکر است که باشگاه تراکتورسازی در واکنش به این اتفاق بیانیه ای صادر کرده و ضمن محکوم کردن اقدام نه چندان حرفه ای باشگاه سپاهان، اداعای مطرح شده در مورد مبلغ رضایت نامه حاج صفی را تکذیب کرده است. (متن کامل بیانیه)

انتهای پیام/س